Poduszka dekoracyjna z nadrukiem

Poduszka dekoracyjna

Trudno wyobrazić sobie wypoczynek i relaks bez wygodnej poduszki. Zastosowanie poduszek może być doprawdy wszechstronne i niebanalne. Na szczególną uwagę zasługują poduszki dekoracyjne, reklamowe, które nie tylko stanowią efektowną ozdobę, ale są też wspaniałym prezentem na różne ważne okoliczności lub elementem prezentującym treści reklamowe.

Poduszki dekoracyjne – oaza spokoju w pomieszczeniu

Nikt nie powiedział, że stworzenie przytulnego kąta, w którym bez trudu i z przyjemnością można się zrelaksować, jest zarezerwowane wyłącznie na potrzeby użytku domowego. Coraz więcej firm w swoich biurach organizuje przestrzeń odpoczynku i relaksu. Takie przestrzenie pojawiają się także podczas festiwali i eventów sportowych. To niezmiernie istotne miejsce korzystnie wpływa na samopoczucie i produktywność pracowników, przyjemną atmosferę wśród uczestników koncertów, czy zawodów sportowych. W firmach strefa komfortu pozwala poczuć się zaopiekowanym i docenionym, co przekłada się na jakość wykonywanych obowiązków. Nie da się ukryć, że pomieszczenia socjalne o małym, wręcz klaustrofobicznym metrażu odchodzą do lamusa, a w ich miejsce powstają prawdziwe oazy spokoju, które sprzyjają naładowaniu baterii oraz relacjom społecznym. Uczestnicy wszelkich wydarzeń także doceniają takie przestrzenie, a poduszki reklamowe pozwalają nie tylko rozpromować na nich wybrane logo, ale też skojarzyć je z pozytywnymi emocjami.

W firmie najczęściej takie miejsca to wydzielona strefa z wygodnymi kanapami i przepięknymi, poduszkami dekoracyjnymi, które zapraszają swoim wyglądem do chwilowej przerwy w pracy. Poduszki w miejscu mającym na celu zapewnienie wytchnienia i odpoczynku powinny być dobrane w nieprzypadkowy sposób.

Poduszki reklamowe – kolory i tkaniny, które tworzą atmosferę

Rozmiar poduszki i jej barwy zależą wyłącznie od Ciebie i tego, co chcesz przekazać, tworząc przestrzeń. Ważne, by poza estetyką zwrócić uwagę także na praktyczne aspekty. Przestrzenie w firmie, w restauracji, czy hotelu, a także podczas eventów sportowych, czy muzycznych przyciągają wielu ludzi. Dobrze jest więc dobrać materiał, który nie tylko świetnie wygląda i jest wygodny dla użytkowników, ale też taki, który trudno się brudzi, a w razie potrzeby łatwo czyści. W Graffiti Print oferujemy wybór materiałów, które znakomicie sprawdzają się w takich okolicznościach – bardziej dekoracyjne i wyglądające prestiżowo satynowe poduszki często są zamawiane są do hoteli, do przestrzeni, które mają kojarzyć się z luksusem, z kolei materiał matowy- dekoracyjny, częściej zamawiany jest na eventy, np. w miejsca, które zorganizowali sponsorzy z własną szatą graficzną. Duże nadruki czy bogate wzornictwo poduszek dekoracyjnych sprawiają, że marka kojarzy się z przyjemnymi chwilami.

Poduszka dekoracyjna – wspaniały pomysł na prezent

Poduszka dekoracyjna to świetny pomysł na prezent dla każdego. Możliwość spersonalizowania nadruku dostosowanego do okoliczności czyni ją upominkiem wyjątkowym i praktycznym. Można podarować ją najbliższym osobom, ale również wykorzystać jako podarunek na ważne imprezy rodzinne czy firmowe.

Na poduszkach dekoracyjnych można umieścić zdjęcie lub ciekawy nadruk. W zależności od okoliczności zawsze będą przypominać o ważnym wydarzeniu jak chrzciny, wesele, urodziny czy wieczór panieński/kawalerski. Poduszki dekoracyjne to również genialny sposób na zareklamowanie firmy i usług. Logo nadrukowane na poduszkach to z pewnością bardzo ciekawy i chwytliwy pomysł marketingowy.

Pomysłów na to, jak wykorzystać poduszki dekoracyjne jest naprawdę wiele. Bez względu, na jaki się zdecydujesz, efekt zawsze będzie zachwycający. Ponadto taki prezent to unikatowy dowód na ciepłe uczucia, pamięć i uczczenie istotnych życiowych momentów.

Poduszki dekoracyjne – nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajdziesz przepiękne satynowe lub matowe poduszki dekoracyjne. Obie wersje są wyjątkowo trwałe, odporne na użytkowanie, łatwe do wyczyszczenia. Stawiamy na jakość, możesz być zatem pewien, że zamawiasz solidny produkt, który znakomicie zaprezentuje Twoje treści: logo, hasła, zdjęcia i grafiki. Wszystkie nadruki powstają w zaawansowanej technologii druku sublimacyjnego, który wyróżnia się doskonałą trwałością i jakością. Technika sublimacji jest bezpieczna dla zdrowia, a farby na bazie wody są nieszkodliwe dla środowiska. Co ważne, poza dostępnymi rozmiarami, możesz zamówić produkt, który będzie takiej wielkości, jak chcesz. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły, realizujemy wiele wyjątkowych projektów.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów. Korzystamy z najlepszych europejskich surowców w produkcji przedmiotów reklamowych takich jak flagi, banery czy poduszki dekoracyjne. W naszej firmie używamy najnowocześniejszych farb i maszyn oraz tworzymy nowatorskie metody nadruku pozwalające na idealne nasycenie barw. Zapewniamy szybkie wykonanie zamówień i sprawną dostawę.