MASECZKI OCHRONNE

Maseczki dwuwarstwowe ochronne z nadrukiem, wielokrotnego użytku.

Sprzedaż od 1szt.
Dostępny również rozmiar dziecięcy !

WYŚLIJ ZAPYTANIE !!!
lub wybierz wzór i złóż zamówienie na naszej aukcji Allegro
 
KLIKNIJ - link do aukcji Allegro 

W dobie pandemii wszyscy staramy się iść za potrzebami, które wytworzyła sytuacja.

W trosce o zwiększenie bezpieczeństwa w kontakcie społecznym stworzyliśmy produkt, który pozwala ograniczyć ryzyko styczności z drobnoustrojami w tym z wirusami.

Maseczka ochronna jest produktem przeznaczonym do chronienia ust i nosa przed zanieczyszczeniami, rekomendowanym szczególnie ze względu na ograniczenie przenikania drobnoustrojów do układu oddechowego. Założenie maseczki znacznie ogranicza ryzyko dotknięcia i przeniesienia wirusa w okolice twarzy, a w szczególności ust i nosa.

Dzięki naszej maseczce ochronnej zmniejszy się zużycie jednorazowych produktów, które często wykonane są z niskiej jakości materiałów. Możesz chronić siebie i jednocześnie zadbać o środowisko.

Maseczka ochronna naszej produkcji może być wielokrotnie prana. Dzięki trwałym i odpornym materiałom możesz prasować ją w temperaturze do 160 stopni Celsjusza, w wyniku czego zostanie dodatkowo skutecznie odkażona.

Maseczka wykonana jest z wysokiej jakości dwóch warstw materiału poliestrowego o łącznej gramaturze 320g/m2, zapinana na wygodny rzep.

Rzep dodatkowo umożliwia regulację docisku do twarzy , doszyte są specjalne dyskretne gumki tak aby maska się nie osuwała.

Oferujemy gotowe maseczki z naszymi projektami graficznymi. W przypadku zamówień powyżej 50szt. istnieje możliwość nadrukowania indywidualnego projektu, czy też logo firmowego.

zamówienia oraz dodatkowe pytania prosimy kierować na adres biuro@graffiti -print.pl lub pod nr. tel. 501096786
UWAGA : Produkt  nie gwarantuje ochrony przed wszelkiego rodzaju wirusami i bakteriami. Jego skuteczność uzależniona jest od odpowiedzialnego stosowania. Używanie maseczki nie zwalnia z odpowiedzialności za higieniczne zachowania społeczne – mycie i dezynfekowanie rąk.

Polecamy także nasze flagi reklamowe!

Kliknij poniżej na zdjęcie aby powiększyć i wybrać wzór