beachflagi

Beachflagi

Beachflagi znane również jako windery, beachflag czy flagi żagiel to jedna z popularniejszych form reklamy outdoorowej o charakterystycznym kształcie przypominającym skrzydła samolotu. Wiele firm decyduje się na beachflagi ze względu na ich uniwersalność, a przede wszystkim niebanalny wygląd, który bez wątpienia przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Jeśli i Ty planujesz inwestycję w reklamę outdoorową swojej działalności bądź wydarzenia, która skutecznie poszerzy grono Twoich stałych klientów, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasza firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie na rynku, a każde powierzone nam zamówienie jest realizowane z nienaganną precyzją oraz dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły.

Dlaczego warto zainwestować w beachflagi?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego beachflagi cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, to postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Beachflagi to uniwersalna forma reklamy, z której korzystają przede wszystkim organizatorzy wydarzeń plenerowych, takich jak festiwale, koncerty czy imprezy sportowe. Jednak nie oznacza to, że tego typu reklama nie sprawdzi się podczas targów branżowych bądź jako dodatkowy element promocyjny gabinetu, czy biura. Na winderze możesz umieścić zarówno logo, adres firmy, nazwę, jak i cytat, który w mgnieniu oka zapadnie w pamięć potencjalnym klientom lub uczestnikom wydarzenia. Co więcej, beachflagi są banalnie proste w montażu oraz demontażu, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas eventów cyklicznych. Nasza firma chętnie podejmuje się zamówień personalizowanych – urzeczywistnimy Twoje nawet najbardziej nieszablonowe pomysły w możliwie jak najkrótszym czasie. Wszystkie produkowane przez nas beachflagi długo pozostają odporne na trudne warunki atmosferyczne. Podczas ich produkcji stosujemy druk bezpośredni sublimacyjny. Masz jakiekolwiek pytania związane z oferowanymi produktami? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Jest to niezwykle popularny produkt. Beachflagi zdobią różne eventy. Stosuje się je także do oznaczenia miejsc sprzedaży płyt podczas koncertów lub punktów, w których można odebrać nagrody. Często widuje się je podczas festiwali, zawodów sportowych czy w nadmorskich miejscowościach.

Zastosowań jest wiele, dlatego to jeden z najchętniej zamawianych produktów. Montaż beachflag jest niezwykle prosty. Produkujemy wszelkie dostępne kształty i rozmiary beachflag.

Beach flagi – dostosuj je do swoich wymagań

Razem z innymi produktami beachflagi stanowią ważny element strategii wizerunkowej. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest to, że beach flagi można bez problemu dostosować do swoich wymagań. W naszej ofercie posiadamy beach flagi w trzech różnych rozmiarach. Najmniejsze |beachflagi mają 230 cm wysokości, a średnie 350 cm. Największe sięgają 470 cm. Beach flagi mogą być ozdobione dowolną grafiką lub tekstem. Wszystkie produkowane przez nas beach flagi są odporne na trudne warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz). Wszystko dzięki materiałom wysokiej jakości i wykorzystaniu doskonałego druku. Właśnie dlatego są najlepszym rozwiązaniem do promowania swojej firmy lub produktu na wydarzeniach pod gołym niebem.

Zapewniamy także duży wybór akcesoriów, które zapewniają świetny wygląd produktu. W katalogu (pobierz katalog) znajdziesz duży wybór akcesoriów, które sprawią, że twoje beachflagi będą dostosowane do potrzeb i gustu.

Dwustronna beachflaga daje możliwość zaprezentowania dwóch różnych grafik na każdej ze stron. Taki produkt jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w wyborze właściwego kształtu i rozmiaru produktu