beachflagi

Beachflagi

Beachflagi znane również jako windflagi i windery to jedna z popularniejszych form reklamy outdoorowej o charakterystycznym kształcie, przypominającym skrzydła samolotu. Wiele firm decyduje się na beachflagi ze względu na ich uniwersalność, a przede wszystkim niebanalny wygląd, który bez wątpienia przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Jeśli i Ty planujesz inwestycję w reklamę outdoorową swojej działalności bądź wydarzenia, która skutecznie poszerzy grono Twoich stałych klientów, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasza firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie na rynku, a każde powierzone nam zamówienie jest realizowane z nienaganną precyzją oraz dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły.

Dlaczego warto zainwestować w beachflagi?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego beachflagi cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, to postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Beachflagi to uniwersalna forma reklamy, z której korzystają przede wszystkim organizatorzy wydarzeń plenerowych, takich jak festiwale, koncerty czy imprezy sportowe. Co jednak ważne, tego typu produkty reklamowe sprawdzą się również podczas targów branżowych bądź jako dodatkowy element promocyjny gabinetu, czy biura. Na windfladze możesz umieścić zarówno logo, adres firmy, nazwę, jak i cytat, który w mgnieniu oka zapadnie w pamięć potencjalnym klientom lub uczestnikom wydarzenia. Co więcej, beachflagi są banalnie proste w montażu oraz demontażu, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas eventów cyklicznych. Nasza firma chętnie podejmuje się zamówień personalizowanych – urzeczywistnimy Twoje nawet najbardziej nieszablonowe pomysły w możliwie jak najkrótszym czasie. Wszystkie produkowane przez nas windery długo pozostają odporne na trudne warunki atmosferyczne. Podczas ich produkcji stosujemy druk bezpośredni sublimacyjny. Masz jakiekolwiek pytania związane z oferowanymi produktami? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Jest to niezwykle popularny produkt. Beachflagi zdobią różne eventy. Stosuje się je także do oznaczenia miejsc sprzedaży płyt podczas koncertów lub punktów, w których można odebrać nagrody. Często widuje się je podczas festiwali, zawodów sportowych czy w nadmorskich miejscowościach.

Zastosowań jest wiele, dlatego to jeden z najchętniej zamawianych produktów. Montaż beachflag jest niezwykle prosty. Produkujemy wszelkie dostępne kształty i rozmiary beachflag.

Windery – dostosuj je do swoich wymagań

Razem z innymi produktami windery stanowią ważny element strategii wizerunkowej. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest to, że można je bez problemu dostosować do swoich wymagań. W naszej ofercie posiadamy windery w trzech różnych rozmiarach. Najmniejsze mają 230 cm wysokości, a średnie 350 cm. Największe sięgają 470 cm. Windery mogą być ozdobione dowolną grafiką lub tekstem. Wszystkie produkowane przez nas windery są przez długi czas odporne na trudne warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz). Wszystko dzięki wysokiej jakości materiałom i wykorzystaniu doskonałego druku. Właśnie dlatego są najlepszym rozwiązaniem do promowania swojej firmy lub produktu na wydarzeniach pod gołym niebem.

Zapewniamy także duży wybór akcesoriów, które podkreślają świetny wygląd produktu. W katalogu (pobierz katalog) znajdziesz duży wybór akcesoriów, które sprawią, że Twoje windery będą dostosowane do potrzeb i gustu.

Dwustronny winder daje możliwość zaprezentowania dwóch różnych grafik na każdej ze stron. Taki produkt jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w wyborze właściwego kształtu i rozmiaru produktu

Batfan – jakość daje rezultaty

To ważne, aby korzystać z różnych reklam i metod promocji – każda z nich zainteresuje bowiem inne osoby. W przypadku imprez plenerowych warto więc tworzyć reklamy przyciągające wzrok. Zalicza się do nich flaga batfan. Efektowna, estetycznie wykonana przyciąga uwagę przechodniów. W ten sposób dajesz się zauważyć szerokiemu gronu odbiorców. Zamawiając batfan u nas, masz pewność, że zostaniesz przez te osoby pozytywnie odebrany. Umieścimy Twoje logo na wysokiej jakości materiale, przygotowanym zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki temu będzie cieszyć oko dłużej od przeciętnych beachflag. Przy zamówieniu otrzymasz od nas pełen produkt wraz z podstawą i giętką wędką, na której umieścisz bafttan. Możesz także wybrać podstawę, np. wbijaną w podłoże lub stojącą – ciężką. Niezależnie od wyboru – wszystkie są dziecinnie proste w montażu. Nadruk wykonujemy techniką bezpośredniej sublimacji, która pozwala zachować go pięknym i wyraźnym na długi czas. Widząc taką reklamę, ludzie szybko odczują, że mają do czynienia z profesjonalną firmą i chętnie skorzystają z Twoich usług lub dołączą do wydarzenia. Inwestując w batfan, możesz poszerzyć grono klientów i zwiększyć zyski. Warto postawić na dobrego wykonawcę beachflag, takiego jak Graffiti Print. Tworząc projekty dla naszych klientów, dostosowujemy się do wszystkich wymagań, w czym pomaga nam ponad trzydziestoletnie doświadczenie.

Reklama plenerowa dobra pod każdym względem – flaga batfan

Batfan to rodzaj reklamy, który można wykorzystać na wiele sposobów. To sprawia, że musi być ona doskonała. Taki efekt możesz osiągnąć, łącząc swój nieszablonowy pomysł z naszymi metodami pracy i wiedzą. Bezpośredni druk sublimacyjny pozwala nam tworzyć precyzyjne nadruki, na które przyjemnie jest patrzeć. Świetna jakość materiału zapewnia dłuższe użytkowanie. Cały proces przebiega w zgodzie z naturą. Korzystamy z energii słonecznej i ograniczamy emisję trujących gazów, przy jednoczesnym dbaniu o to, aby nasze produkty były jak najlepsze. To również jest ważne dla środowiska. Trwała windflaga – batfan może być używana podczas wielu wydarzeń lub długo stać przed siedzibą firmy. Nasze metody pracy są dowodem na to, że można być ekologicznym i jednocześnie dbać o swój wizerunek. Szukasz takich właśnie rozwiązań? Skontaktuj się z nami, aby przedstawić swoje indywidualne oczekiwania.

Polecamy także pozostałe flagi reklamowe, a także banery tekstylne.