sektorówka

 Sektorówki na wymiar

Jesteśmy producentem sektorówek i innych produktów reklamowych, dzięki którym zwiększysz widoczność swojej firmy. Sektorówki, czyli wielkoformatowe banery nadają imprezom integracyjnym czy sportowym ciekawą i przykuwającą uwagę oprawę. Sprawdzą się w klubach sportowych i nie tylko. Wielki format szczególnie dobrze wygląda na zdjęciach wykonanych za pomocą drona, świetnie też prezentuje się na materiałach wideo. Wielometrowa płachta materiału w żywych kolorach robi wrażenie! Sektorówki na zamówienie to również doskonały sposób na reklamę Twojej firmy. Taka forma jest widowiskowa, atrakcyjna i przede wszystkim przykuwa uwagę. Razem przygotujemy projekt i wybierzemy najlepszą technikę wykonania nadruku. Efektem będzie wyraźna grafika o intensywnych, nasyconych kolorach. Spektakularny efekt wizualny gwarantowany!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Masz ogólną wizję tego, jak powinna wyglądać Twoja sektorówka, ale brakuje Ci konkretów? Potrzebujesz kogoś, kto zmieni ideę w gotowy projekt? Umów się z nami na rozmowę! Uwzględnimy Twój pomysł  i przygotujemy dla Ciebie gotową grafikę! Zastanawiasz się, jaki jest koszt sektorówki? Dokonamy wyceny każdego pomysłu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza, podasz wymiary i dołączysz rysunek. Wspólnie wybierzemy rodzaj nadruku i materiału. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać różne metody przenoszenia rysunku na materiał. 

 

Pomożemy przygotować projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Istnieje możliwość personalizacji tak formatu, jak samej grafiki. Możesz więc podziwiać, jak wygląda Twoje logo dumnie powiewające na wietrze! Sprawimy, że Twój pomysł stanie się rzeczywistością! Mamy doświadczenie w przenoszeniu wzoru na tkaninę. Dzięki temu będziesz mógł z zachwytem podziwiać zaprojektowaną przez Ciebie sektorówkę. Niezapomniany widok!

Sektorówki na zamówienie – jak to robimy?

Podstawą sukcesu jest wybór odpowiedniego materiału. Stosujemy najlepsze surowce. Wykonana w 100% z poliestru tkanina jest wytrzymała. Dzięki temu sektorówka będzie godnie reprezentować Twoją firm lub drużynę. Gwarantujemy wysokie nasycenie koloru i odpowiedni efekt wizualny. 

Jak drukujemy?

W naszych projektach stosujemy różne metody przenoszenia rysunku na materiał. Wszystko zależy od tego, jakiego efektu oczekujesz. Czy będzie to wyraźny kontur i wypełnienie czystymi, nasyconymi barwami? A może zależy Ci na odwzorowaniu detali oraz cieniowaniu?  W  przypadku sektorówki częstym rozwiązaniem jest metoda sublimacji. Stosowana na tkaninach poliestrowych w kolorze białym lub innym, jasnym odcieniu zapewnia wydruk o wysokiej jakości i w pełnej gamie barw. Gwarantuje trwałość, co jest niezwykle ważne w przypadku dużych formatów, podatnych na gięcie czy wystawianych na działanie wiatru. Dzięki metodzie sublimacji masz pewność, że nawet pod wpływem negatywnych warunków atmosferycznych rysunek nie ulegnie zniekształceniu, a kolor nie wyblaknie. Użycie tuszu sublimacyjnego nie wymaga również specjalnych przygotowań materiału, co znacznie upraszcza cały proces realizacji projektu. 

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

Marzy Ci się nietypowy kształt lub format Twojej sektorówki? Proporzec lub koło? To dla nas żaden problem! Zgłoś się telefonicznie, osobiście lub mailowo, zamów sektorówkę w takim kształcie i formacie, jaki Ci się podoba. Dzięki temu pomożemy Ci wyróżnić się na tle innych. Martwisz się, że konieczne jest zamówienie większej ilości sztuk, a Ty potrzebujesz tylko kilku? To również żaden kłopot. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoim pomyśle, a my go wycenimy i zrealizujemy. Jesteśmy otwarci na Twoje nieszablonowe projekty – chętnie wcielimy je w życie, bo lubimy, kiedy dzięki nam Klienci otrzymują produkty, których potrzebują.

Co oprócz sektorówek?

Sektorówki świetnie sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń plenerowych. Można je uzupełnić o inne nasze produkty reklamowe: banery, parasole, proporczyki, flagi plażowe, namioty czy kostki. Zwłaszcza banery odgradzające skutecznie odizolują główną przestrzeń danego eventu, udekorowaną sektorówkami. W jednym miejscu, w naszej firmie, zapewnisz godną oprawę spotkania: od namiotów, aż po drobne gadżety. Możemy tylko sobie wyobrazić, jak widowiskowo będzie wyglądać całość!