Parawany reklamowe z Twoim nadrukiem!

Parawan plażowy drukowany na zamówienie wygląda zjawiskowo. Możesz umieścić na nim swoje logo lub dowolną grafikę. Płaszczyzna 5m/ 70 cm pozwala na przekazanie wielu treści wizualnych i tekstowych. Twoja marka od dzisiaj może pojawić się na plażach i kojarzyć się z przyjemnym czasem relaksu i wypoczynku. Dzięki nowoczesnej technologii druku, jaką jest bezpośrednia sublimacja, masz gwarancję, że Twój parawan będzie prezentował wyraziste kolory, zdjęcia, napisy i grafiki. Co zamieścisz na swoim parawanie plażowym drukowanym na zamówienie?

Parawan reklamowy wyposażony jest w pale wykonane z bukowego drewna o wysokości 100 cm o zaostrzonych końcach, ułatwiających wbijanie w piasek lub inne miękkie powierzchnie. Możesz wbić aż 30 cm, dzięki czemu parawan reklamowy będzie stabilny i napięty, a każda z 5 ścian może zostać dowolnie ułożona

Chcesz, aby Twoja firma kojarzyła się z przyjemnym wypoczynkiem? Chcesz, aby Twój produkt był widoczny dla tych, którzy właśnie mają wakacje? Nic prostszego – zaprojektuj swój własny parawan plażowy i prześlij nam projekt lub powierz nam swoje pomysły – z przyjemnością Tobie pomożemy.

Zaprojektuj swój własny parawan reklamowy

Jeśli postawisz na soczyste kolory, Twój parawan będzie przyciągał uwagę, warto więc zareklamować w taki sposób swoje usługi lub produkty. Zaprojektuj ciekawy, niepowtarzalny parawan. Każdy panel to 100 cm długości i 70 cm wysokości. Możesz umieścić osobne zdjęcia lub grafiki lub potraktować panele jako całość. Od Ciebie zależy, co się na nim znajdzie.

Podaruj wyjątkowy spersonalizowany parawan na prezent

Spersonalizowany parawan plażowy prosto od producenta to niezwykle oryginalny pomysł na prezent. Możesz umieścić wspólne zdjęcia rodziców i podarować go na rocznicę lub zamieścić zabawne rysunki i cytaty, które będą mile wspominane przez Twoją ukochaną osobę.

5 metrów pięknej, wyrazistej grafiki

Parawany plażowe produkowane są przez nas w okolicach Poznania. Drukujemy najnowocześniejszą techniką, na bazie wodnych farb, które nie są szkodliwe dla środowiska.

Produkujemy odpowiedzialnie – korzystamy z parku solarnego i wiatraków do pozyskiwania energii, dlatego, kupując u nas parawan, możesz mieć pewność, że wspierasz rodzimą, ekologiczną firmę, która dba o środowisko. Dzięki solidnej jakości produkujemy trwałe i wytrzymałe artykuły plażowe, dlatego nie musisz ich wymieniać tak często, jak to bywa w przypadku niektórych produktów. Im trwalsze i odporniejsze będą Twoje parawany z nadrukiem, tym rzadziej będziesz musiał wymieniać je na nowe, a to spora oszczędność, nie tylko dla Twojego portfela, ale też dla środowiska.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje pomysły – w razie wątpliwości i pytań zawsze możesz zasięgnąć u nas pomocy.

Parawany wykonane są z 5 paneli 100x70cm

Długość parawanu 5m

Druk na Decor 210g/m2