Leżaki reklamowe z nadrukiem

Leżaki reklamowe dla Twojej firmy!

Obok reklamowych parasoli z logo firmy zajmujemy się również produkcją leżaków przeznaczonych do celów marketingowych. Od trzech dekad oferujemy różne gadżety reklamowe, dlatego zawsze możemy zaproponować naszym klientom zestawy, najlepiej dopasowane do profilu działalności. W wielu przypadkach będą to właśnie cieszące się niesłabnącą popularnością leżaki reklamowe. Leżaki takie od lat stają się coraz popularniejszym reklamowym gadżetem. Są atrakcyjne pod każdym względem. Naturalnie najbardziej pod kątem użytkowym, ponieważ rozstawione przyciągają zmęczonych przechodniów w miejscach, gdzie często nie spodziewali się oni możliwości choćby chwilowego odpoczynku. Mobilne leżaki reklamowe z nadrukiem zdecydowanie przyciągają wzrok. Kojarzą się pozytywnie i przyjemnie: ze słodkim lenistwem, odpoczynkiem i relaksem. Wszyscy wiedzą, jak ważne jest to, aby reklamowe gadżety budziły miłe skojarzenia. Oprócz parasola z nadrukiem dającego cień w letnim skwarze warto mieć także leżak z logo do kompletu. 

Wybór leżaków z logo firmy i z innymi nadrukami

Logo firmy to najczęściej wybierany motyw nadruków na leżakach. Jeżeli jednak chcecie podkreślić na przykład wyjątkowy charakter miejsca albo czasu, w jakim ustawiacie swoje leżaki lub parasole, to warto postawić na nadruk okolicznościowy, który poprzez skojarzenie poprowadzi jednak bezpośrednio do Waszej firmy, usługi lub produktu. Leżaki reklamowe są dobrym wyborem na stałe, jak i do uświetnienia okresowej akcji promocyjnej. Po jej zakończeniu wystarczy wymienić tekstylną część leżaka. 

Jeżeli grafika będzie nawiązywała wyłącznie np. kolorystycznie do logo albo do logotypu, a jednocześnie przedstawiać będzie elementy budzące pozytywne emocje u odbiorców, to także ma szansę bardzo dobrze spełnić swoje zadanie. Brak takiej literalnej reklamy potrafi przecież intrygować i budzić ciekawość odbiorców przekazu, zastanawiających się nad tym, z kim albo też z jaką firmą i usługą mają go łączyć. Leżaki plażowe składane z logo firmy są na tyle mobilne, że można rozstawić je nie tylko przed samym wejściem do Waszego punktu usług czy siedziby, ale także zabrać na przykład na targi lub inne wydarzenia. Oferujemy różnego rodzaju nadruki: druk wielkoformatowy, jak i bardzo precyzyjny druk na niewielkich powierzchniach. Wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak robiący obecnie furorę, bezpośredni druk sublimacyjny i wiele innych.

Leżaki i inne gadżety dla małych oraz dużych firm

Niezależnie od tego, czy zamawiacie wyłącznie leżaki, czy też wybieracie je w komplecie z innymi gadżetami, dokładamy wszelkich starań, aby były wykonane zgodnie z Waszymi najdrobniejszymi wytycznymi. Zawsze z zaangażowaniem słuchamy naszych klientów bez względu na to, czy zamówienie dotyczy kilku, czy też kilkuset sztuk. Jako producent leżaków i innych sprzętów dobrze wiemy, czym jest prowadzenie firmy, zarówno dużej, jak i tej małej. Wiemy, że wyzwania stawiane przed mikroprzedsiębiorcami, również te w zakresie promocji, bywają większe niż w przypadku dużych podmiotów. Chętnie wspieramy zatem również tych pierwszych, aby za pomocą między innymi, zamawianych u nas materiałów mogli przyciągać nowe grupy klientów, a zatem – rosnąć w siłę. Tym, którzy osiągnęli już sukces i obecnie promują swój wizerunek na szeroką skalę, nasza oferta pomoże utrzymać dobry wizerunek niezbędny do systematycznego utrwalania wysokiej pozycji na rynku. My także, jako duży producent leżaków, zaczynaliśmy od niewielkich zleceń. Teraz już od 30 lat dostarczamy Wam wysokiej jakości materiały reklamowe. 

Postawcie na nasze doświadczenie!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży potrafimy zarówno wskazać obecnie panujące trendy, jak i przedstawić Wam zupełnie nieszablonowe rozwiązania. To do Was należy ostateczna decyzja, jaką formę wizualnej reklamy na gadżetach wybierzecie dla siebie. Jesteśmy dla Was tutaj właśnie po to, aby przedstawić różne możliwości. Jesteśmy m.in. producentem leżaków ogrodowych, plażowych, drewnianych, ale również takich, jakie coraz częściej spotykamy, porozstawiane latem spontanicznie przez okolicznych przedsiębiorców na miejskich trawnikach lub chodnikach. Doświadczenie pokazuje nam, że taka niezobowiązująca forma promocji trafia także do osób zmęczonych już jej krzykliwymi i pretensjonalnymi formami. To jedna z cech charakterystycznych dla dużego grona współczesnych odbiorców szeroko pojętych działań marketingowych.

Modnie i ekologicznie

Moda na leżaki widoczna jest nawet przy ruchliwych miejskich ulicach, przy których jeszcze kilka lat temu próżno było szukać wygodnych leżaków. Obecnie niemal każdy większy punkt gastronomiczny, mała kafejka, a często nawet firmy z zupełnie innych branż, posiadają swoje własne leżaki z logo firmy wystawione przed wejściem – w ogródku kawiarnianym bądź w innym stosownym miejscu. Współcześni konsumenci różnego typu usług stawiają nie tylko na bezpretensjonalność, ale również na ekologię. Graffiti-print.pl uwzględnia to jako producent leżaków reklamowych oraz innych materiałów tego typu. Oprócz tego, że oferujemy ekologiczne gadżety, posiadamy również własny park solarny! Filozofię życia w stylu „eko” wprowadzamy zatem w życie na co dzień i w sposób jak najbardziej namacalny. Jako poważna firma chcemy być partnerem dla każdego z naszych klientów, każdego z Was traktujemy indywidualnie. Na graffiti-print.pl po prostu możecie polegać!

Polecamy także banery tekstylne oraz flagi reklamowe.