Namioty reklamowe

namioty reklamowe szybkorozkładalne

Namioty reklamowe to produkt, który pozwala na zamieszczenie swojej reklamy na dużej, przenośnej płaszczyźnie. Dzięki nowoczesnej technologii możesz rozłożyć namiot łatwo i szybko w każdym miejscu, gdzie odbywa się event. Jest to doskonałe rozwiązanie podczas imprez sportowych, koncertów, targów i wielu innych okazji.

Oferujemy różne rozmiary i kształty namiotów. Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać taki produkt, który będzie dostosowany do okazji i miejsca.

Każdy z namiotów składa się z kompletu zadrukowanego materiału – poszycia oraz stelaża. Nie musisz martwić się o dopasowanie części. Dobieramy odpowiednie elementy, abyś dostał gotowy produkt.

Każdy namiot pakowany jest do specjalnej torby, dzięki czemu transport i przechowywanie stają się o wiele łatwiejsze.

Poza standardowymi zamówieniami, zajmujemy się też tymi, które wymagają wyjątkowych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na wymagające zmówienia o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Stosuje się je na przykład  podczas imprez plenerowych, weselnych lub świąt. Jeśli masz niezwykły koncept, my znajdziemy dla niego odpowiednie rozwiązania.

typy namiotów reklamowych

Namioty reklamowe szybkorozkładalne – najlepsza jakość i oszczędność czasu

Potrzebujesz namiotu reklamowego, który będzie reprezentował twoją firmę na wielu różnych wydarzeniach? Zdecydowanie polecamy namioty reklamowe szybkorozkładalne. Są one cenione przez naszych Klientów i najchętniej przez nich wybierane. Namioty reklamowe szybkorozkładalne są łatwe w transporcie – mieszczą się w jednej torbie, która jednocześnie pełni rolę ochronną dla materiału. Namioty reklamowe szybkorozkładalne można rozłożyć w niecałą minutę, a do podłoża przymocowuje się je za pomocą specjalnych szpilek.

Produkowane przez nas namioty reklamowe szybkorozkładalne doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju eventach terenowych.

Dostępne w rozmiarach:
3 x 3m, 3 x 4,5m, 3 x 6m

Stelaż:
40mm x 40mm x 1,2mm
50mm x 50mm x 1,5mm

namioty reklamowe

Namiot victor

Produkt przeznaczony do wykorzystania podczas imprez plenerowych. Na ścianach możesz nadrukować wszystko, co chcesz zareklamować. Ten wyjątkowo prosty i efektowny namiot z pewnością w estetyczny sposób wyeksponuje twoją markę,