Flagi gabinetowe

Flagi gabinetowe – prestiż i najwyższa jakość

Flagi gabinetowe doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny prestiżowych miejsc. Najczęściej wybierane są do reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych czy urzędowych. Takie flagi można zobaczyć m.in. w ambasadach, w ministerstwach czy w urzędach. Flagi gabinetowe mogą też zostać wyeksponowane na scenie podczas ważnych wydarzeń oraz podczas wystąpień polityków, szczytów międzynarodowych i tym podobnych.

Flagi gabinetowe najczęściej eksponowane są na specjalnych stojakach. Powszechnie spotyka się stojaki dwu- i trójramienne. Jednocześnie mogą one pomieścić odpowiednio dwie lub trzy flagi gabinetowe. Istnieje także możliwość wyeksponowania jednej flagi. Przykładamy najwyższą wagę do jakości wykonania naszych flag. Nasi klienci otrzymują starannie wykonany produkt, który doskonale prezentuje barwy narodowe, herby lub logo firmy.

Nasze flagi reklamowe są wykonane z najwyższej jakości surowców. Poświęcamy także dużo uwagi wykończeniom. Zależy nam, aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości: zarówno pod względem samego druku, jak i detali, które wyróżniają nasze produkty na rynku.

Flagi wykańczamy podwójnym szwem dookoła. Są też ryglowane, czyli wzmacniane w newralgicznych punktach. Przy flagach pionowych dodatkowo wszywamy wzmocnienie dolnego narożnika. Lewy brzeg flagi wzmocniony jest taśmą (gurtem), do której: doszyte są zaczepy; nabite oczka lub wypuszczona zostaje linka.

Flagi gabinetowe – sprawdzona oferta Graffiti Print

Flagi gabinetowe to jedno z najbardziej eleganckich rozwiązań reklamowych wykorzystywanych w biznesie. Oferowane przez Graffiti Print flagi podkreślą rangę dowolnego wydarzenia. Flagi gabinetowe są bardzo łatwe w montażu na stojaku, jak i w demontażu. Jako niezawodny producent flag z ponad 30-letnim doświadczeniem dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkt. W czasie produkcji dbamy o każdy detal, dzięki czemu otrzymane flagi gabinetowe mają idealnie odwzorowane kolory i symbolikę. Ponadto nasze flagi odznaczają się trwałością materiału. Wszystko to zasługa wykorzystania druku bezpośredniego sublimacyjnego.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klientów, dlatego też oferujemy indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia, elastyczność oraz otwartość na nawet najbardziej nieszablonowe projekty flag reklamowych i innych materiałów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zlecenia i służymy fachowym doradztwem, jeżeli występuje taka potrzeba. Istnieje też możliwość zamawiania produktów w małych ilościach. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień na flagi gabinetowe w Graffiti Print.