Banery tekstylne

Banery to wyjątkowy produkt, często personalizowany zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Nowatorskie rozwiązania i wysokiej jakości materiały sprawiają, ze jest to jeden z najczęściej zamawianych u nas produktów. Jest to to jedna z form nowoczesnej reklamy, która cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Tworzone są z wysokiej jakości materiału poliestrowego z dekoracyjnym wykończeniem. Możesz nadać im różny kształt, w zależności od preferencji i wymagań. Świetnie sprawdzą się we wnętrzu firmy czy na targach branżowych. Łatwo je również utrzymać w czystości – można je wyprać.

 

Banery tekstylne – producent to najlepszy wybór

Banery tekstylne to wielofunkcyjne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako nośnik reklamy. Nic dziwnego, że jest to jeden z najchętniej zamawianych produktów. Banery są doskonałym uzupełnieniem strategii marketingowej. Pozwalają na dostosowanie przekazu do sytuacji i miejsca – takie właśnie są nasze banery reklamowe. Producent ma w swojej ofercie modele banerów dostosowane do różnych okoliczności: banery tekstylne indoor, outdoor oraz banery specjalne.

W jakich sytuacjach sprawdzą się banery tekstylne?

Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego baneru. W zależności od zapotrzebowania i przeznaczenia, możemy zrealizować m.in. banery tekstylne roll-up, aluframes czy sandwich. Każdy z dostępnych u nas modeli ma swoje zalety. Niezaprzeczalną zaletą naszych banerów jest możliwość wykorzystania ich w wielu różnych sytuacjach: na konferencjach, targach, wystawach, festiwalach, zawodach sportowych czy koncertach. Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania, które będzie jasno przekazywać Twoje cele marketingowe to zdecydowanie warto wybrać banery. Producent gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz możliwość spersonalizowania, zarówno pod względem grafiki, jak i rozmiaru.

Możesz zamówić nie tylko standardowe banery w aluminiowych ramach, ale także nietypowe kształty, często wykorzystywane podczas wydarzeń sportowych, targów, czy eventów artystycznych.

System ram aluminiowych, niezwykle lekkich konstrukcji, został zaprojektowany do użytku we wnętrzach: gabinetach lekarskich, salach konferencyjnych, obiektach hotelowych, salach targowych i prywatnych salonach.

Zadrukowane płachty poliestrowego materiału o gramaturze 210 G/QM mocuje się do specjalnych tuneli w ramach. Banery są obszyte silikonowym wykończeniem, które mocuje się w aluminiowych profilach, dzięki temu wydruk pozostaje napięty i gładki.

indoor (aluframes, rollup, sandwich, banery odgradzające)

outdoor (estrada, sandwich, banery odgradzające)

banery specjalne, sektorówki

Pokrycie na ogrodzenia i płoty barykadowe

Produkt przeznaczony do wykorzystania podczas imprez plenerowych. W łatwy i szybki sposób możesz uzyskać dużą powierzchnię reklamową i dzięki temu efektywnie wyeksponować swoją markę.

 

Nadruki na mobilnych banerach

Warto również podkreślić, że nadruki wykonywane na materiale poliestrowym są wyjątkowo intensywne i skutecznie przyciągają wzrok. Pozwala na to najnowsza technologia bezpośredniego druku sublimacyjnego. W Graffiti Print dbamy o to, aby mobilne banery były przyjazne dla środowiska. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo wyróżni się na tle konkurencji oraz przy okazji zamanifestuje, że ekologia jest ważną kwestią.

Do nanoszenia treści na materiale stosujemy bezpośredni druk sublimacyjny. Proces ten odbywa się bez użycia papieru transferowego. Jest on bardziej ekonomiczny i ekologiczny. Doskonale nadaje się do umieszczania na materiale grafik czy napisów. Co ważne, pozwala na pełną personalizację. Technologia sublimacyjna świetnie sprawdza się w różnych branżach przemysłowych, a przede wszystkim w działaniach marketingowych. Dzięki niej każdy może przekazać konkretną treść w danym miejscu, zaprezentować swoją firmę czy wypromować organizowane wydarzenie lub produkt.

Dlaczego Graffiti Print?

Na każdym etapie realizacji służymy profesjonalnym doradztwem. Jeżeli nie wiesz jeszcze dokładnie, czego szukasz, to chętnie pomożemy! Tworzymy zarówno standardowe banery tekstylne w aluminiowych ramach, jak i bardziej nowatorskie rozwiązania. To sprawia, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy do kontaktu.