Banery tekstylne

Banery to wyjątkowy produkt, często personalizowany zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Nowatorskie rozwiązania i wysokiej jakości materiały sprawiają, ze jest to jeden z najczęściej zamawianych u nas produktów.

Banery tekstylne – producent to najlepszy wybór

Banery tekstylne to wielofunkcyjne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako nośnik reklamy. Nic dziwnego, że jest to jeden z najchętniej zamawianych produktów. Banery są doskonałym uzupełnieniem strategii marketingowej. Pozwalają na dostosowanie przekazu do sytuacji i miejsca – takie właśnie są nasze banery reklamowe. Producent ma w swojej ofercie modele banerów dostosowane do różnych okoliczności: banery tekstylne indoor, outdoor oraz banery specjalne.

W jakich sytuacjach sprawdzą się banery tekstylne?

Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego baneru. W zależności od zapotrzebowania i przeznaczenia, możemy zrealizować m.in. banery tekstylne roll-up, aluframes czy sandwich. Każdy z dostępnych u nas modeli ma swoje zalety. Niezaprzeczalną zaletą naszych banerów jest możliwość wykorzystania ich w wielu różnych sytuacjach: na konferencjach, targach, wystawach, festiwalach, zawodach sportowych czy koncertach. Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania, które będzie jasno przekazywać Twoje cele marketingowe to zdecydowanie warto wybrać banery. Producent gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz możliwość spersonalizowania, zarówno pod względem grafiki, jak i rozmiaru.

Możesz zamówić nie tylko standardowe banery w aluminiowych ramach, ale także nietypowe kształty, często wykorzystywane podczas wydarzeń sportowych, targów, czy eventów artystycznych.

System ram aluminiowych, niezwykle lekkich konstrukcji, został zaprojektowany do użytku we wnętrzach: gabinetach lekarskich, salach konferencyjnych, obiektach hotelowych, salach targowych i prywatnych salonach.

Zadrukowane płachty poliestrowego materiału o gramaturze 210 G/QM mocuje się do specjalnych tuneli w ramach. Banery są obszyte silikonowym wykończeniem, które mocuje się w aluminiowych profilach, dzięki temu wydruk pozostaje napięty i gładki.

indoor (aluframes, rollup, sandwich, banery odgradzające)

outdoor (estrada, sandwich, banery odgradzające)

banery specjalne, sektorówki