Banery tekstylne

Banery tekstylne to wyjątkowy produkt, często personalizowany zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Nowatorskie rozwiązania i wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to jeden z najczęściej zamawianych u nas produktów. Jest to jedna z form nowoczesnej reklamy, która cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Tworzone są z wysokiej jakości materiału poliestrowego z dekoracyjnym wykończeniem. Możesz nadać im różny kształt, w zależności od preferencji i wymagań. Świetnie sprawdzą się we wnętrzu firmy oraz na targach branżowych. Łatwo je również utrzymać w czystości – można je wyprać.

Banery tekstylne – producent to najlepszy wybór

Banery tekstylne to wielofunkcyjne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako nośnik reklamy. Nic dziwnego, że jest to jeden z najchętniej zamawianych produktów. Banery są skutecznym uzupełnieniem strategii marketingowej. Banery reklamowe pozwalają na dostosowanie przekazu do sytuacji i miejsca. Producent ma w swojej ofercie modele banerów dostosowane do różnych okoliczności: banery tekstylne indoor, outdoor oraz banery specjalne.

W jakich sytuacjach sprawdzą się banery reklamowe?

Pomagamy naszym klientom w doborze odpowiedniego baneru. W zależności od zapotrzebowania i przeznaczenia, możemy zrealizować m.in. banery tekstylne roll-up, aluframes czy sandwich. Każdy z dostępnych u nas modeli ma swoje zalety. Niezaprzeczalną zaletą naszych banerów reklamowych jest możliwość wykorzystania ich w wielu różnych sytuacjach: na konferencjach, targach, wystawach, festiwalach, zawodach sportowych czy koncertach. To banery mobilne, łatwe w przenoszeniu, dzięki temu mogą towarzyszyć na różnorodnych wydarzeniach. Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania, które będzie jasno przekazywać Twoje cele marketingowe, to zdecydowanie warto wybrać banery. Producent flag Graffiti – Print gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz możliwość spersonalizowania, zarówno pod względem grafiki, jak i rozmiaru.

Możesz zamówić nie tylko standardowe banery w aluminiowych ramach, ale także nietypowe kształty, często wykorzystywane podczas wydarzeń sportowych, targów, czy eventów artystycznych.

System ram aluminiowych, niezwykle lekkich konstrukcji, został zaprojektowany do użytku we wnętrzach: gabinetach lekarskich, salach konferencyjnych, obiektach hotelowych, salach targowych i prywatnych salonach.

Zadrukowane płachty poliestrowego materiału o gramaturze 210 G/QM mocuje się do specjalnych tuneli w ramach. Banery są obszyte silikonowym wykończeniem, które mocuje się w aluminiowych profilach, dzięki temu wydruk pozostaje napięty i gładki.

indoor (aluframes, rollup, sandwich, banery odgradzające)

outdoor (estrada, sandwich, banery odgradzające)

banery specjalne, sektorówki