Pufy reklamowe

kostki reklamowe z nadrukiem

Pufy reklamowe – ciekawe rozwiązanie dla Twojej firmy!

Pufy reklamowe mogą być świetnym uzupełnieniem przestrzeni w firmie. Doskonale sprawdzą się też podczas przeróżnych wydarzeń. Kostki reklamowe mogą zostać tak zaprojektowane, aby łączyły się w jedną całość. Kostki mogą stanowić pojedyncze moduły, które po ułożeniu obok siebie lub jedna na drugiej, tworzą jedyną w swoim rodzaju reklamę. Nadruk na bokach kostki może łączyć się np. w nazwę firmy. Ogromną zaletą naszych kostek reklamowych jest to, że pokrowce można wymieniać. To powoduje, że wygląd puf możesz dopasować do charakteru wydarzenia.

Pufy reklamowe z nadrukiem – prosty sposób na marketing

Budowanie świadomości marki to niełatwy proces. Wymaga cierpliwości i działań na wielu płaszczyznach. W dodatku nie kończy się w momencie pojawienia się Klienta w firmie. Żeby człowiek chciał wracać, musi zostać do tego zachęcony. Pufy z nadrukiem pozwalają odmienić wystrój wnętrza, a także ułatwiają zapamiętanie marki. Zamawiając kostki reklamowe z nadrukowanym logo, hasłem przewodnim czy w kolorach firmowych, zyskujesz dodatkową reklamę, która może pozostać w głowie kogoś, kto wykazał wstępne zainteresowanie Twoimi usługami. Choć nie wszędzie się one sprawdzą, to tam, gdzie potrzeba miejsca do siedzenia, spełnią swoją funkcję. Pufy reklamowe to produkty odpowiednie do biur. Można wystawić je na czas konferencji czy zagospodarować nimi przestrzeń korytarzy w instytucjach, w których działalność opiera się na spotkaniach z Klientem i pracownikami. Można z nich też korzystać podczas imprez otwartych, kiedy taką reklamę zobaczy wiele osób.

Pufy reklamowe

Zapinany na rzep pokrowiec jest wymienny, więc jeśli będziesz zmieniać szatę graficzną, wystarczy, że zamówisz samo poszycie, pokrowiec można prać w pralce w programie prania ręcznego. Materiał ma atest niepalności. Możliwe jest także zamawianie produktu o spersonalizowanych rozmiarach.

Kostki reklamowe z nadrukiem – wysoka jakość, komfort i uniwersalność

Kostki reklamowe z nadrukiem pozwalają na dużą kreatywność. W kwestii nadruku nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Pufy reklamowe mogą na swojej powierzchni mieć dowolną grafikę, tekst czy zdjęcia. Przy tworzeniu kostek reklamowych stosujemy druk cyfrowy. Takie rozwiązanie pozwala na wysoką jakość i doskonałe odwzorowanie kolorów. Kostki reklamowe z nadrukiem są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas wydarzeń na świeżym powietrzu. Nadruk naniesiony przez nas na kostki reklamowe jest także odporny na ścieranie. To sprawia, że pufy reklamowe są świetną inwestycją, która będzie Twojej firmie służyć przez długi czas!

 

Pufy reklamowe – trwałe, jak Twój biznes

Firma, która chce kojarzyć się z wysoką jakością materiałów i usług, musi dbać o wizerunek pod każdym względem. Dlatego pufy reklamowe z nadrukiem, które możesz u nas zamówić, są świetnym wyborem. Wykonujemy je tak, aby przetrwały różne warunki, nie tracąc jakości. Pokrowiec jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu w czystości. Bez trudu zdejmiesz go i wypierzesz, aby pozbyć się brudu powstającego w czasie użytkowania. Po tym zabiegu pufa z nadrukiem znów będzie prezentować się perfekcyjnie. Zastosowany przez nas bezpośredni druk sublimacyjny zapewnia trwałość grafice. W ten sposób otrzymujesz produkt reklamowy najwyższej jakości, który pozwoli ludziom sądzić, że Twoja firma oferuje taką samą doskonałość. Zdejmowany pokrowiec zmniejszy także koszty na wypadek zmiany szaty graficznej – nie musisz zamawiać całych puf.

Pufa z nadrukiem dla poważnej firmy

Pufy wielu osobom kojarzą się z dziećmi i infantylnością. Jednak to wrażenie jest złudne. Odpowiednio zaprojektowana pufa z nadrukiem wygląda elegancko i stylowo. Tego typu siedziska są atutem dla przestrzeni, w których goście podczas czekania mogą doświadczyć komfortu. Postawienie pufy z nadrukiem w korytarzu firmy wprowadza przyjemną atmosferę. Dzięki temu oczekujący na spotkanie czują się swobodniej, niż siedząc na twardych, nie zawsze wygodnych, krzesłach. Pufy reklamowe zwiększają pozytywne odczucia, dzięki którym Klienci wychodzą zadowoleni i chętniej skorzystają ponownie z Twoich usług. Ponadto, przyjemne myśli związane z pufami pozwolą lepiej zapamiętać ten przedmiot. Dlatego tak istotny jest odpowiedni nadruk. Umieść na powierzchni pufy grafikę, która będzie wyróżniać Cię w tłumie konkurencji. Może to być logo, ale także coś, z czym chcesz być kojarzony. Na przykład w księgarni czy wydawnictwie pufy często mają motywy książkowe. Do takiej grafiki dołącz nazwę firmy, aby te elementy ściśle się ze sobą łączyły i zapadały w pamięci konsumentów. Takie nietuzinkowe rozwiązanie pozwoli zyskać popularność markom z wielu dziedzin.

Polecamy także banery tekstylne oraz flagi reklamowe.