Ponczo plażowe z nadrukiem

Choć w nazwie ma plażowe, tak naprawdę okazuje się przydatne w wielu miejscach. Ponczo, bo o nim mowa, to aktualnie popularny produkt, jaki wiele firm wręcza przy okazji konkursów, eventów oraz targów. Ten produkt robi wrażenie ze względu na rozmiary znajdujących się na nim grafik, w tym oczywiście treści promocyjnych. Do tego ponczo plażowe z logo ma praktyczny charakter, uprzyjemni pobyt na plaży, pomoże ogrzać się po morsowaniu, przyda się w parkach rozrywki, na basenach, a w razie awaryjnej sytuacji przekształci się w dodatkową osłonę przed wiatrem. Zaletą tego produktu jest także fakt, że zrobione jest z cienkiej i wysokochłonnej mikrofibry, przez co nie tylko szybko schnie, ale też po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Pozwala także przebrać się bez konieczności korzystania z przebieralni. Funkcjonalność oraz design poncho z mikrofibry stawia go bardzo wysoko w rankingu gadżetów świetnie reklamujących Twój biznes. Szybko przekonasz się, że w tym przypadku budżet przeznaczony na takie produkty potrafi przynieść znakomite efekty marketingowe.

Efektowny gadżet dla obecnych i przyszłych klientów

Ręcznik plażowy z kapturem z nadrukiem to bardzo „demokratyczny” gadżet, co stanowi jeden z jego największych atutów. Upominek spodoba się osobom w każdym wieku, będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla dzieci i dorosłych. Co więcej, pozwoli nie tylko dotrzeć do nowych klientów, ale przy okazji docenić dotychczasowych kontrahentów, czy też pracowników. To chyba jeden z najprostszych sposobów, aby kogoś nagrodzić, nie tworząc przy tym niezręcznej atmosfery. Wręcz przeciwnie, kreatywny charakter upominku pozwoli nieco rozluźnić nastrój, co będzie sprzyjało biznesowym oraz zawodowym rozmowom. Ponczo surf z nadrukiem będzie świadczyło o profesjonalizmie, ponieważ na tego typu prezenty decydują się świadome firmy, swobodnie poruszające się w zagadnieniach nowoczesnego marketingu. Jeśli chcesz być zauważony i zapamiętany, ręcznik plażowy z kapturem jest jednym z najlepszych pomysłów.

Masz nietypowy pomysł na nadruk? Wykonamy go na ręczniku!

W dzisiejszym marketingu olbrzymi potencjał skrywają w sobie kreatywne treści reklamowe. Powinny przyciągać oko, co z łatwością osiągniesz dzięki poncho z mikrofibry, które na sporej płaszczyźnie zaprezentuje soczyste kolory i wyraziste kształty. Z przyjemnością zadrukujemy je dowolnymi grafikami: mogą to być zdjęcia, kolorowe rysunki lub stonowane tło. Wybór należy do Ciebie. Możesz powierzyć nam realizację nawet najśmielszych projektów. Podczas ponad 30 lat istnienia naszej firmy z powodzeniem zrealizowaliśmy już tysiące wymagających projektów, w których istotne były najmniejsze detale. Ponczo plażowe z logo o nietuzinkowym designie to produkt, który opracowaliśmy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, aby użytkownik pokochał ten produkt i korzystał z niego jak najczęściej, przy okazji eksponując treści, które na nim umieścisz.

Nadruki wykonujemy techniką sublimacji.

Dynamiczny rozwój poligrafii doprowadził do powstania druku sublimacyjnego. Obecnie to jedna z najpopularniejszych metod przenoszenia zaprojektowanych grafik na konkretne artykuły, takie jak akcesoria plażowe. Barwy są wysycone i głębokie. Poza tym sublimacja należy do wytrzymałych technik. Raz naniesiony wzór zostaje z tkaniną na zawsze. Przy okazji warto wiedzieć, że ten rodzaj poligrafii odznacza się stosunkowo małą szkodliwością dla środowiska naturalnego.

Pracujemy w duchu ekologii!

Na rynku istniejemy od ponad 30 lat. Zawsze szliśmy z duchem czasu, inwestując nie tylko w nowoczesne technologie, ale też w odnawialne źródła energii. Od dawna dbamy, aby działać zgodnie z zasadami ekologii. W tym celu np. stosujemy wspomniany już wcześniej druk sublimacyjny, używamy farb na bazie wody, a energię czerpiemy między innymi z parku solarnego oraz wiatraka. Ponczo surf z nadrukiem, jak każdy nasz produkt, cechuje się trwałością, może być używane przez wiele lat, co sprzyja środowisku naturalnemu.

Realizujemy zlecenia o różnej wielkości

Pozostajemy otwarci na różne rodzaje współpracy. Dzięki nowoczesnym sprzętom bez problemu zrealizujemy mniejsze zlecenia o jednorazowym charakterze. Zajmujemy się także dużymi projektami długoterminowymi, również produkując ponczo plażowe z logo. Zawsze staramy się elastycznie dostosować do potrzeb partnerów, uwzględniając specyfikę działań konkretnej firmy. W Graffiti Print olbrzymią wagę przykładamy do terminowości. Nadruki wykonujemy we wcześniej ustalonym terminie, aby mogły być wykorzystane do akcji promocyjnych zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Co ważne, już na początku uczciwie prezentujemy warunki, w jakich działamy. Dzięki temu masz dokładną wiedzę, co i kiedy dzieje się z zamówionymi gadżetami. Masz więcej pytań o ręcznik plażowy z kapturem z nadrukiem? Chętnie na nie odpowiemy, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać!

Poznaj pozostałą ofertą produktów do nadruku

Chętnie nadrukujemy ponczo plażowe z logo, ale polecamy także inne artykuły z naszej szerokiej oferty, które świetnie się sprawdzą w roli gadżetów promocyjnych. Wszystkie propozycje oraz szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie, ale uwagę zwróć szczególnie na wyjątkowe artykuły plażowe. Do wyboru są: parawany, leżaki, torby letnie, parasole i krzesła, na których mogą znaleźć się dowolne grafiki. Logotypy lub inne nieszablonowe wzory nadrukujemy poza tym na flagach, banerach oraz proporczykach. Twoje logo będzie się efektownie prezentować na banerach, namiotach, czy też kalendarzach. Wykonujemy także sektorówki. Produkty autorstwa Graffiti Print pojawiły się na wielu stadionach, stając się elementem wyjątkowych opraw. Chcesz dowiedzieć się więcej o projektowaniu materiałów reklamowych? Sprawdź wiadomości w dziale „aktualności”.