WINDSOCK

Windsock – forma reklamy, która przyciągnie wzrok!

Reklama może mieć bardzo różne nośniki. Proponowany przez nas windsock jest świetną, trójwymiarową przestrzenią, idealną, by pełnić funkcję tła dla treści, jaką wybierzesz. To oryginalne rozwiązanie, które na pewno zostanie dostrzeżone i docenione przez Twoje otoczenie. Jeśli nie chcesz podążać utartymi ścieżkami, możemy Ci w tym pomóc. Nasze windsocki z łatwością zamontujesz w dowolnym miejscu i wykorzystasz chociażby podczas wszelkiego rodzaju imprez oraz eventów na świeżym powietrzu.

Czeka Cię organizacja wydarzenia sportowego nad wodą? W takim wypadku windsock sprawdzi się znakomicie, a to, jaką treść na nim umieścisz, zależy tylko od Twoich potrzeb i pomysłowości. Na pewno wiele razy dostrzegłeś tego rodzaju akcesoria na otwartych przestrzeniach, gdzie bez przeszkód mogą wskazywać na siłę wiatru, a także informować o jego obecnym kierunku. Ruchoma reklama, jeśli tylko się na nią zdecydujesz, może świadczyć o Twojej pomysłowości oraz nieszablonowym podejściu do danego zadania. Z pewnością spotka się z aprobatą osób z Twojego środowiska i z podziwem gości zaproszonych na dany event. Bardzo dobrym wyborem na reklamowanie się z pomocą windsocka są zawody żeglarskie, windsurfingowe i kitesurfingowe. Podczas takich eventów siła wiatru i jego kierunek wciąż są badane, w związku z czym windsock z pewnością zostanie dostrzeżony.

Windsock – wykonamy go tak, jak tego potrzebujesz!

Gdy wybierzesz windsock naszej produkcji, będziesz mógł wybrać także sposób mocowania na metalowej bądź plastikowej obręczy, w zależności od warunków oraz tego, jakie rozwiązanie bardziej przypadnie Ci do gustu. Wysokiej jakości materiał i profesjonalny druk, który Ci oferujemy, sprawią, że będziesz cieszyć się zaprojektowaną od podstaw realizacją przez niezwykle długi czas. Windsock będzie stworzony zgodnie z Twoimi instrukcjami, z uwzględnieniem wszelkich potrzeb. Oczywiście, będziemy służyć radą i pomocą, jeśli po Twojej stronie pojawią się jakieś wątpliwości odnośnie istoty projektu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też nie ma znaczenia, czy potrzebujesz dużej liczby egzemplarzy, czy może tylko pojedynczy model, za pośrednictwem którego chcesz coś przekazać lub zaprezentować. Nie musisz martwić się o terminy, ponieważ gwarantujemy szybką, a zarazem rzetelną realizację każdego zlecenia. Chętnie podejmiemy się pracy przy nieoczywistym pomyśle, a także pomożemy w jego dopracowaniu. Lubimy wyzwania, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dopiąć każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, na ostatni guzik. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie – otrzymasz od nas windsock w takim wydaniu, jakie tylko Ci się wymarzy. Już teraz zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Jest to produkt, który znakomicie prezentuje się w wietrznych przestrzeniach jako ruchoma reklama.

Trójwymiarowa przestrzeń jest wspaniałym pomysłem dla unikatowych grafik pełnych fantazji.

Windsock doskonale sprawdza się jako reklama podczas różnorodnych eventów na świeżym powietrzu. Często jest używany podczas imprez sportowych, szczególnie nad wodą. Możesz dostrzec ten produkt na lotniskach, w portach i na mostach, podczas zawodów windsurfingowych, żeglarskich i kitesurfingowych, gdzie wyznacza kierunek wiatru i jego siłę.

Windsock może być osadzony na plastikowej lub metalowej obręczy, umieszczanej od szerszej strony produktu.

Windsock – reklama, której nie można przeoczyć

Organizując dowolny rodzaj wydarzenia, musisz pamiętać o reklamie i odpowiednim oznakowaniu miejsca. Do wyboru masz wiele możliwości, ale z pewnością jedną z tych bardziej wyróżniających się jest właśnie windsock. Tego typu reklama jest wyraźnie zauważalna, więc Twoje wydarzenie z pewnością zainteresuje przechodniów. Jeśli do kogoś nie dotarła informacja o wydarzeniu, które organizujesz, z pewnością zwróci uwagę na powiewający na wietrze windsock, który, napełniając się powietrzem, przyciąga wzrok. Dzięki niemu każdy event odbywający się na zewnątrz zyska na popularności. To zatem doskonała forma reklamy!

Windsock musi wyglądać jak najlepiej, gdyż zwraca uwagę ze względu na swoją estetykę. Zlecając nam jego wykonanie, zyskujesz gwarancję jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy windsocki reklamowe do jego potrzeb. Jednocześnie znamy się na tworzeniu reklam, co pozwala nam na udzielanie porad. Pomożemy w doborze odpowiedniego nasycenia kolorów, czy też rozmieszczenia na nich poszczególnych elementów. Współpracując z nami, otrzymasz kompleksowe wsparcie oraz reklamę z doskonałych materiałów, która pomoże Ci pozyskać nowych klientów i zaangażować ludzi w Twoją inicjatywę. Windsocki przyciągają wzrok swoim wspaniałym wyglądem, a także tworzą wyjątkowy klimat podczas wydarzeń sportowych, na których są często obecne.

Windsock – miły dla oka, przyjazny dla środowiska

Wygląd materiałów i gadżetów reklamowych jest bardzo ważny. Otoczenie danego wydarzenia prezentuje się lepiej, jeśli wszystkie elementy do siebie pasują. Dlatego projektując swój firmowy windsock, pamiętaj o odpowiedniej kolorystyce, która będzie spójna z całą identyfikacją wizualną. Wówczas windsock będzie się przyjemnie oglądało. To bardzo ważne, bo im ładniejsza oprawa danego wydarzenia czy pojedynczego stoiska, tym większa szansa, że inne osoby – nasi potencjalni klienci – podejdą dowiedzieć się więcej o danej usłudze, czy też produkcie. Warto zwrócić na to uwagę szczególnie podczas otwartych wydarzeń, do których każdy może dołączyć. Jednakowe kolory na wszystkich elementach pozwalają też na lepsze zapamiętanie Twoich działań i kojarzenie ich z konkretną marką. Pozwól nam więc zadbać o to, aby Twoje windsocki pokazywały Cię z jak najlepszej strony.

Jedną z pozytywnych cech, jakimi może się pochwalić Twoja firma, korzystając z naszej oferty, jest ekologia. Produkując windsocki, pamiętamy bowiem o środowisku. Wykorzystujemy energię pozyskaną w naszym parku solarnym. Wysoka jakość wykonania pozwala na wielokrotne użycie windsocków, a bezpośredni druk sublimacyjny i stosowane farby są nie tylko trwałe, ale też bezpieczne dla środowiska. Wybierając nasze produkty możesz jednocześnie dbać o oprawę swojego wydarzenia i środowisko, w którym się ono odbywa. Windsocki są bowiem typem reklamy, który najlepiej sprawdza się podczas imprez plenerowych. To wykorzystanie motywuje nas do tworzenia ich naprawdę solidnie, aby były trwałe.

Polecamy także flagi reklamowe oraz banery tekstylne.