Obrusy reklamowe

Obrusy reklamowe

Obrus reklamowy od Graffiti Print dobry na każdą okazję

Gadżety reklamowe to przedmioty, które można podarować wielu osobom, między innymi swoim potencjalnym klientom, pracownikom czy nawet kontrahentom. W Graffiti Print zajmujemy się produkcją i dystrybucją, chociażby obrusów reklamowych. Poza tym, w swojej ofercie posiadamy również: maseczki ochronne z nadrukiem, flagi reklamowe, banery, proporczyki, namioty, artykuły plażowe, pufy z nadrukiem, gadżety, sektorówki, tkaniny samoprzylepne, czy flagi windery. Możesz zamówić u nas obrus z dowolnym nadrukiem. Dzięki najnowocześniejszej technologii bezpośredniego druku sublimacyjnego produkujemy materiały reklamowe z dowolną grafiką. Możesz zamówić swoje logo na każdym produkcie z naszej oferty. Jesteśmy producentem i nanosimy druk sublimacyjny na tekstylia, jak również druk wielkoformatowy, czy bezpośredni druk sublimacyjny. Poza obrusami z Twoim logo warto zamówić także gadżety reklamowe, leżaki czy kalendarze samoprzylepne. W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy, a także doradzimy. Nasze usługi są kompleksowe, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby, a także zadowolenie klienta.

Zastanawiasz się, do czego wykorzystać obrus reklamowy? Okazji i okoliczności jest naprawdę wiele. Obrusy reklamowe idealnie nadadzą się na przykład na Wigilię firmową. Okres Świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas. Każdy pragnie wówczas dawać, nie oczekując niczego w zamian. Odczuwalna jest wszechobecna radość i szczęście. To również czas, w którym w większości firm organizowane są pracownicze wigilie. To doskonały moment, aby wykorzystać obrus z logo firmy czy z dowolnym, własnym nadrukiem. Może zdobić stół, a dzięki temu grafika będzie widoczna dla wszystkich gości. Kolejną świetną okazją jest piknik rodzinny. Takie imprezy organizuje się najczęściej latem, na świeżym powietrzu. Rozstawione ławki, drewniane stoły, a na nich obrusy. Takiemu wydarzeniu towarzyszyć mogą również inne gadżety, jak np. parasole reklamowe, dzięki którym zapewni się gościom nieco cienia, leżaki reklamowe, na których można wygodnie się położyć i zrelaksować z lemoniadą w dłoni, czy też namioty reklamowe, pod którymi można kolejno rozstawić stoły z jedzeniem i piciem. Z obrusami reklamowymi uda się każda impreza i ta organizowana na zewnątrz w plenerze, jak i ta wewnątrz budynku.

Gdzie wykorzystać obrus z własnym nadrukiem?

Sposobności i miejsce jest bardzo wiele. Jedno jest pewne, wpłynie on pozytywnie na wizerunek Twojej firmy. Dodatkowo jest to ciekawy sposób na reklamę, a grafika czy napis na obrusie przyniesie jeszcze większą rozpoznawalność marki. Może też skupić uwagę przyszłych czy potencjalnych klientów firmy. Zatem gdzie warto umieścić obrusy? Miejsc jest wiele. Można umieścić je w lokalach gastronomicznych. Będą spełniać tam funkcję nie tylko praktyczną – nakrycia stołu, estetyczną – dzięki nim wszystkie stoły będą wyglądać na równe, ale też będzie to oryginalny element wystroju. Obrusami reklamowymi można również przystroić hotele, pensjonaty, sale bankietowe, czy konferencyjne, jak również stoły w ogródkach gastronomicznych, których latem mnóstwo jest w centralnych miejscach większych miejscowości. Sprawdzą się zatem i w czasie imprez integracyjnych i szkoleniowych i w czasie targów. Warto zwrócić uwagę na to, co znajdzie się na obrusie reklamowym. Zarówno grafika, jak i napis powinien pasować do okoliczności i wizerunku firmy. Nasze nadruki wykonywane są z ogromną dbałością. Zapewniamy intensywność kolorów, a także ostrość obrazu. Nowoczesna technologia druku zapewnia wszystkie te ważne szczegóły.

Obrus z nadrukiem dla Twojej firmy

Jeśli poszukujesz obrusu z nadrukiem, to świetnie trafiłeś. Skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i z tradycjami. Już od przeszło 30 lat działamy na rynku. Dokładamy wszelkich starań do każdego zamówienia. Sprzedajemy i tworzymy towar wysokiej jakości, który może zostać spersonalizowany pod każdego klienta. Jesteśmy również otwarci na nieszablonowe rozwiązania. Jeśli wydaje się Tobie, że coś jest niemożliwe do zrealizowania w przypadku gadżetów reklamowych, skontaktuj się z nami. Być może jesteś w błędzie. W Graffiti Print zamówisz nie tylko duże ilości obrusów z własnym nadrukiem czy innych przedmiotów. Obsługujemy także małe zamówienia. Dokładamy wszelkich starań na każdym etapie zamówienia, począwszy od produkcji, przez dystrybucję, a kończąc na kontakcie z klientem. W niczym nie przypominamy dużej firmy korporacyjnej. Dla nas przede wszystkim liczą się ludzie, ale nie tylko zarobki. Kładziemy również duży nacisk na środowisko i ekologię. Dlatego też posiadamy swój własny park solarny. W dobie XXI wieku powinniśmy bowiem dbać nie tylko o siebie, ale także o planetę, na której żyjemy.