Flagi żeglarskie

flagi żeglarskie

Flagi żeglarskie – doskonałe uzupełnienie każdej łodzi

Flagi żeglarskie mogą w sobie zawierać wzór flagi danego kraju, jednak to nie jedyny ich dostępny rodzaj. Flagi żeglarskie mogą prezentować logo klub sportowego. Często wykorzystywane są także do zaprezentowania logo sponsora lub kilku sponsorujących firm. Flagi żeglarskie mogą przybrać też formę reklamy danej firmy czy produktu – wszystko zależy od charakteru wydarzenia.

Nasze flagi żeglarskie mogą być wykorzystywane na wielu różnych statkach, łodziach czy żaglówkach. Najwyższa jakość materiałów i wysoki standard wykonania wyróżnia nasze flagi na tle innych dostępnych na rynku.

Flagi najlepiej prezentują się na wietrze, a żeglarstwo daje duże możliwości ich eksponowania. Stąd też różnorodność kształtów, mocowań i materiałów wykorzystywanych do ich produkcji.

Flagi zawieszane są w porcie, jako duża reklama, tworzy się także gale flagowe wieszane na statkach, niektóre łodzie wyposaża się we flagi klubowe, a jeszcze inne w wielkie spinakery z reklamą sponsora. Flagi klubowe muszą cechować się dużą odpornością na pogodę, z tego powodu wykonujemy je w standardzie z dwóch warstw materiału, ukrywając szwy we wnętrzu flagi. W zależności od zapotrzebowania wykorzystujemy różne gramatury materiałów: od 110 do 205 g/m2.

By wasze flagi prezentowały się pięknie, do zamówienia dołączamy zawsze szczere życzenia: “pomyślnych wiatrów!”.