Flagi żeglarskie

flagi żeglarskie

Flagi żeglarskie – najwyższa jakość i wytrzymałość

Tworząc nasze flagi żeglarskie, gwarantujemy Ci najwyższą jakość wykonania. Wybierając produkty, które oferujemy, zyskujesz pewność, że będą służyły przez długi czas. Wiesz też od razu, że sięgasz po solidne rozwiązanie, które towarzyszyć Ci będzie podczas wielu wodnych wypraw. Oferujemy profesjonalny druk sublimacyjny na tekstyliach, pozwalający długo cieszyć się wybraną treścią, wzorem czy logo, jakie ma przedstawiać flaga. Możesz na niej umieścić praktycznie wszystko, na co masz ochotę, a ona stanie się doskonałym nośnikiem reklamowym czy miejscem na bliski dla Ciebie znak lub symbol.

Dobre flagi na jachcie powinny być maksymalnie czytelne. Proponujemy produkty, które są wykonane z najlepszych surowców. Montaż jest dziecinnie prosty! Druk wygląda dobrze wtedy, gdy jest wykonywany z odpowiednią starannością i dbałością o każdy szczegół. Pomyśl o tym, wybierając flagi z naszej oferty, ponieważ zawsze staramy się zapewniać klientom produkty o wysokich walorach estetycznych, doskonale przygotowane do pełnienia swej funkcji.

Flagi na statku – dopasujemy je do Twoich potrzeb

Na pewno zależy Ci na odpowiednim wyglądzie flagi na statku. Bez problemu dopasujemy ją do Twoich potrzeb, byś był w pełni usatysfakcjonowany z produktu, który otrzymasz. Jeśli potrzebujesz niewielu egzemplarzy, bez obaw – na pewno znajdziemy właściwą opcję, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania. Oryginalne i niestandardowe pomysły, które wymagają personalizacji, są dla nas szansą, by wykorzystać pokłady kreatywności. Chętnie je realizujemy.

Możesz liczyć na personalizację swojego zamówienia – wszystkie flagi żeglarskie można we właściwy sposób modyfikować, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, dopasowanego do konkretnych potrzeb. Zapewniamy także szybką realizację każdego zamówienia, byś nie musiał zbyt długo czekać na swoją flagę. Wykonamy wszystko według planu, który dokładnie z Tobą ustalimy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem. 

Flagi żeglarskie – doskonałe uzupełnienie każdej łodzi

Flagi żeglarskie mogą w sobie zawierać wzór flagi danego kraju, jednak to nie jedyny ich dostępny rodzaj. Flagi żeglarskie mogą prezentować logo klub sportowego. Często wykorzystywane są także do zaprezentowania logo sponsora lub kilku sponsorujących firm. Flagi żeglarskie mogą przybrać też formę reklamy danej firmy czy produktu – wszystko zależy od charakteru wydarzenia.

Nasze flagi żeglarskie mogą być wykorzystywane na wielu różnych statkach, łodziach czy żaglówkach. Najwyższa jakość materiałów i wysoki standard wykonania wyróżnia nasze flagi na tle innych dostępnych na rynku.

Flagi najlepiej prezentują się na wietrze, a żeglarstwo daje duże możliwości ich eksponowania. Stąd też różnorodność kształtów, mocowań i materiałów wykorzystywanych do ich produkcji.

Flagi zawieszane są w porcie, jako duża reklama, tworzy się także gale flagowe wieszane na statkach, niektóre łodzie wyposaża się we flagi klubowe, a jeszcze inne w wielkie spinakery z reklamą sponsora. Flagi klubowe muszą cechować się dużą odpornością na pogodę, z tego powodu wykonujemy je w standardzie z dwóch warstw materiału, ukrywając szwy we wnętrzu flagi. W zależności od zapotrzebowania wykorzystujemy różne gramatury materiałów: od 110 do 205 g/m2.

By wasze flagi prezentowały się pięknie, do zamówienia dołączamy zawsze szczere życzenia: “pomyślnych wiatrów!”.