Ponczo do morsowania reklamowe

Ponczo do morsowania reklamowe

Gadżety to doskonały pomysł na reklamę firmy. Dzięki nim, poświęcając nawet niewielki budżet, jesteśmy w stanie dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów. Poza tym, pracownicy, czy też kontrahenci na pewno poczują się docenieni i zauważeni, jeśli w prezencie otrzymają mały upominek w formie takiego przedmiotu. Należy pamiętać, aby na gadżetach reklamowych nie zabrakło nazwy czy choćby logo firmy. Właśnie ten szczegół sprawia, że nasza marka staje się zauważalna, a z czasem rozpoznawalna. Graffiti Print jest producentem, a także dystrybutorem gadżetów reklamowych. Wśród naszej oferty znajdziecie: maseczki ochronne z nadrukiem, flagi windery, flagi reklamowe, tkaniny samoprzylepne, banery, sektorówki, proporczyki, pufy z nadrukiem, namioty, artykuły plażowe, takie jak: parasole, krzesła, torby, leżaki, kapelusze, czy ponczo do morsowania reklamowe. Ten ostatni gadżet przyda się szczególnie zimą, kiedy na dworze panują ujemne temperatury, a Ty dla zachowania zdrowia i zwiększenia odporności decydujesz się morsować. Gdy wyjdziesz z zimnego jeziora czy stawu, będziesz potrzebował czegoś suchego, do okrycia mokrego ciała. Ręcznik ponczo do morsowania reklamowe nada się w tym celu idealnie.

Gdzie wykorzystać ręcznik ponczo do morsowania reklamowe?

Z ponczem do morsowania reklamowym od Graffiti Print, nawet zima Tobie niestraszna. Gadżety reklamowe przydają się najczęściej w przypadku imprez firmowych, targów branżowych, imprez integracyjnych czy imprez okolicznościowych. Może więc warto zorganizować w firmie jakiś event? Jeśli mowa o zimie, może to być wspólne morsowanie. Coraz więcej osób chętnie decyduje się na takie doświadczenie. Daje ono masę korzyści zdrowotnych, a do tego, pomoże zintegrować pracowników i zacieśnić więzy między nimi. Wówczas warto postawić i wręczyć każdemu chętnemu w akcji takie ponczo. Nie zapomnij uprzednio wcześnie go zaprojektować. Nie może zabraknąć na ręczniku, chociażby nazwy firmy, czy jej loga. Nasz produkt wyposażony jest w głęboki kaptur, który pomaga w zachowaniu ciepła po wyjściu z wody. Natomiast ponczo reklamowe może posłużyć nie tylko do morsowania. Sprawdzi się świetnie także latem. Zastąpi zwykły ręcznik. Jest o tyle lepsze, że nie spada z ciała. Ochrania nas przed wiatrem i pozwala ciału wyschnąć. Nasz produkt jest tak skonstruowany, by ułatwić przebieranie. Zapinane po bokach poncho pozwoli sprawnie i dyskretnie zmienić ubranie po morsowaniu.

Ponczo do morsowania reklamowe – jakie nanieść na nie napisy?

Nie masz pomysłu, jaki napis, czy grafikę nanieść na ręcznik ponczo do morsowania reklamowe? Już spieszymy z pomocą. Pamiętaj, że nie musi być tego dużo. Najważniejsze, żeby znalazła się na nim nazwa Twojej firmy, jeśli nie nazwa, to chociaż logo. Dzięki temu ludzie noszący ponczo czy to latem na plaży, czy to zimą po morsowaniu, czy też o każdej innej dowolnej porze roku np. na basenie, w spa czy na saunie, będą w pewien sposób reklamować Twoją markę. Dlatego tak ważne jest, aby na ręczniku pojawiła się nazwa firmy. Jeżeli chcesz pójść o krok dalej i nadrukować więcej napisów, postaw na motto, którym często posługujesz się w pracy. Zwróć również uwagę na kolorystykę. Powinna ona w jakiś sposób nawiązywać do Twojej firmy. My specjalizujemy się w druku sublimacyjnym na tekstyliach, jak również w druku wielkoformatowym i bezpośrednim druku sublimacyjnym. Gwarantujemy głębię kolor i odwzorowanie projektu na ponczo. W trakcie dokonywania zamówienia ściśle określimy wszelkie szczegóły. Jednym z nich z pewnością będą wymiary, jakie powinien mieć ręcznik.

Ile sztuk ręcznika ponczo do morsowania reklamowego musisz zamówić?

Jesteśmy firmą z tradycjami i z ogromnym doświadczeniem, która działa na rynku już od przeszło 30 lat. Idziemy z duchem czasu i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Bo to właśnie klient jest dla nas najważniejszy. Stawiamy na towar wysokiej jakości i chętnie podejmujemy się personalizacji zamówień. Jeśli chodzi o zamówienie poncza do morsowania reklamowego, a szczególnie jego ilość, zachęcamy do skontaktowania się i ustalenia wszelkich szczegółów. Z góry informujemy również, że istnieje możliwość zamawiania nawet małych ilości produktów. Odpowiedzialnie podchodzimy do każdego etapu produkcji, jak i dystrybucji. Przekazujemy naszym klientom wszelkie informacje, dotyczące ich zamówienia. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły i rozwiązania. Poza tym nie jest nam także obojętny los naszej planety. A żeby nie być gołosłownymi, z myślą o środowisku stworzyliśmy własny park solarny.