BANNER TYPU SNADWICH

Sandwiche reklamowe – banery mobilne

Gadżety to nieodzowny element reklamowe każdej firmy. Nie może ich zabraknąć na imprezach firmowych, dniach otwartych firmy, targach branżowych, imprezach integracyjnych czy okolicznościowych i wielu innych. To świetny sposób na reklamę firmy, a także często sposób na obdarowanie czymś potencjalnego klienta czy też pracownika. Nasza firma Graffiti Print jest producentem i dystrybutorem wielu tego typu przedmiotów. Mowa dokładniej o: sandwichu reklamowym, maseczkach ochronnych z nadrukiem, namiotach, flagach reklamowych, proporczykach, pufach z nadrukiem, sektorówkach, flagach winderach, artykułach plażowych jak kapelusze, leżaki, parasole i inne oraz o gadżetach takich jak szaliki, poduszki itp. Co wyróżnia nasz sandwich służący do reklamy? Między innymi przy jego produkcji zastosowano bardzo przydatne, a zarazem wygodne rozwiązanie. Otóż istnieje możliwość zwinięcia go na mniejszy i to w prosty sposób. Kolejną istotną kwestią jest możliwość naniesienia na sandwich dowolnego napisu czy grafiki. Stosujemy wysokiej jakości druk sublimacyjny, jak również druk wielkoformatowy oraz bezpośredni druk sublimacyjny.

Sandwich reklamowy od Graffiti Print

Sandwiche reklamowe to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm. Bez względu na wielkość firma chce być zauważona i sama chce się również reklamować. W przypadku sandwicha reklamowego jego atutem jest możliwość umieszczenia go zarówno na zewnątrz, w plenerze, jak i wewnątrz budynku. To również doskonały, a także jeden z najpopularniejszych nośników reklamy. Sandwiche można dostosować do okoliczności i miejsca, w których będą wystawiane. Następnym atutem jest również ich mobilność. Są lekkie, łatwo je ustawić. W naszym sklepie internetowym nie trzeba od razu składać zamówienie na ogromną liczbę banerów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i umożliwiamy im składanie zamówień na małą ilość konkretnych produktów. Niewiele firm godzi się na taką politykę. Jednak my mamy co do tego inne podejście.

Gdzie przyda się sandwicz służący do reklamy Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sandwicza reklamowego do Twojej firmy, a także do okoliczności, do których jest Tobie niezbędny. Sandwicz składa się na ogół z dwóch części powstałych z naciągniętego materiału. Absolutnie nie marszczą się one, a wyglądają jak zestawione ze sobą dwie części kanapki. Stąd też taka nazwa. Ten rodzaj banera posiada wiele zalet. Można go zastosować w wielu różnych sytuacjach, a także miejscach. Sandwicze są wyjątkowo lekkie, a do tego mobilne. Dzięki temu w łatwy sposób można je transportować, nawet w bagażniku samochodu, do miejsca, gdzie docelowo mają się znaleźć. Kolejna kwestia to łatwość rozkładania i składania sandwicza. Wystarczy jeden ruch i po sprawie. Wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Grafika czy napis, który ma się na nim znaleźć, jest bardzo jakościowy i wyraźny. Bez problemu w Graffiti Print personalizujemy zamówienie pod Twoje potrzeby.

 

Sandwich reklama idealna w plener, jak i do środka budynku

Jeśli chodzi o reklamę, jaką jest sandwicz, ma ona oczywiście ściśle określone rozmiary. Aby nadać jej odpowiedni kształt, materiał na końcach posiada tunele, w których to znajdują się giętkie pręty. Po rozłożeniu odpowiednio napinają materiał, na którym to umieszczony jest nadruk. Sandwicze często widoczne są na plażach, polach golfowych, torach rajdowych, czy innych tego typu miejscach. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiej reklamy, zgłoś się do nas. Działamy na rynku już od przeszło 30 lat. Mamy odpowiednie doświadczenie, a także wielu zadowolonych z usług klientów. Gwarantujemy nie tylko jakościowy produkt, ale również szybki termin dostawy, otwartość na nieszablonowe pomysły i rozwiązania, a także bezpośredni i łatwy kontakt. Z taką samą uwagą podchodzimy do każdego etapu produkcji, aby finalnie powstał przedmiot, który zadowoli naszego klienta, a przede wszystkim, będzie zgodny z jego oczekiwaniami. Przy tym pamiętamy również o środowisku. Ważne dla nas jest dobro planety. Dlatego z myślą o niej stworzyliśmy swój własny park solarny.