Ręczniki reklamowe z mikrofibry

Ręczniki z mikrofibry reklamowe

Gadżety firmowe to świetny sposób na promowanie i reklamowanie swojego biznesu. Tak naprawdę nie trzeba wydawać fortuny, by wcielić w życie ten pomysł marketingowy. A nie ma nic lepszego niż pozyskiwanie nowych klientów z różnych miejsc, nie tylko Polski, ale również i świata. Jak tego dokonać? Przede wszystkim, należy zaopatrzyć się w gadżety reklamowe. Graffiti Print jest producentem, a także dystrybutorem tego typu rzeczy. Wśród naszego asortymentu znajdziesz między innymi: flagi reklamowe, flagi windery, banery, proporczyki, namioty, sektorówki, pufy z nadrukiem, tkaniny samoprzylepne, artykuły plażowe, w tym: leżaki, krzesła, parasole, kapelusze, poncza czy ręczniki z mikrofibry reklamowe. Teraz rodzi się pytanie, gdzie najlepiej rozdać tego typu gadżety. Doskonałym miejscem są różnego rodzaju imprezy firmowe, czy to integracyjne, czy branżowe, czy też okolicznościowe. Również szkolenia czy targi to dobre miejsce na promocję firmy. Wystarczy zapakować je np. w torby czy plecaki albo siatki i wręczyć każdemu uczestnikowi imprezy. To nie musi być pracownik. Może to być na przykład potencjalny klient.

Ręcznik z mikrofibry z nadrukiem od Graffiti Print

Poszukujesz firmy, która naniesie napis czy grafikę na ręcznik? Trafiłeś w dobre miejsce. Jednym z gadżetów reklamowych dostępnych w naszym sklepie jest właśnie ręcznik z mikrofibry z logo Twojej firmy. Poza logo może znaleźć się na nim oczywiście dowolny napis czy dowolna grafika. Wszystko zależy od Ciebie. Dlaczego ręczniki z mikrofibry stały się ostatnimi czasy takie popularne? Podstawową zaletą tego materiału jest jego bardzo duża chłonność. Kiedy wykręcimy go, pozbywamy się z niego wody, tym samym na nowo staje się on chłonny. Biorąc go do ręki, może wydawać się mokry, ale kiedy przetrzemy nim mokrą skórę, stanie się ona sucha. Takie ręczniki także bardzo łatwo schną. Kolejną zaletą ręcznika, a właściwie to mikrofibry z nadrukiem, jest jej niewielki rozmiar i niewyobrażalna lekkość. W Graffiti Print znajdziesz ten niesamowity gadżet. Warto również wspomnieć, że jesteśmy firmą otwartą na nowe, nieszablonowe, czasem niekonwencjonalne pomysły i rozwiązania. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Bardzo zależy nam na dobrym kontakcie z klientem. Dzięki niemu już na początku jesteśmy w stanie poznać jego oczekiwania i potrzeby. Ustalenie wszystkich tych szczegółów na wstępie pozwala na zrealizowanie w krótkim czasie całego zlecenia. Gwarantujemy przy tym szybkie terminy dostawy.

 

Wielkość ręczników z mikrofibry reklamowych

Nasze ręczniki mają rozmiar 75 × 50 cm, 150 na 80 cm, 80 na 75 cm lub 130 na 75. W przypadku ręcznika z mikrofibry z nadrukiem od Graffiti Print możesz być pewien, że kolorystyka zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, aby nazwa Twojej firmy, czy też logo, albo inny tekst, który chcesz nanieść na ręcznik, dobrze się na nim komponował. Gwarantujemy, że obraz będzie dobrej jakości, a kolory będą odpowiadać tym, widzianym na monitorze komputera. Stosujemy bowiem rozwiązania na miarę XXI wieku. Na naszej stronie znajdziesz więcej szczegółów dotyczących tego zagadnienia. Ręcznik z mikrofibry z logo sprawdzi się świetnie nie tylko w czasie lata. To prawda, w tym czasie ludzie chętnie spędzają czas na plaży, nad morzem, czy nad jeziorem lub też wyjeżdżają na zagraniczne wakacje. W porze zimowej niemniej chętnie odwiedzają baseny, sauny, czy spa. Tam również nie może zabraknąć ręczników.

Postaw na jakość

Zamawiając ręcznik z materiału, jakim jest mikrofibra, a do tego z nadrukiem, nie zawiedziesz się. Mikrofibra to genialny, szybkoschnący i niezwykle chłonny materiał. Jednak warto pamiętać o jednej zasadzie. By podczas prania takich ręczników nie dodawać płynu zmiękczającego. Może on bowiem niekorzystnie wpłynąć na właściwości mikrofibry.

Zamawiając ręczniki z mikrofibry z naszej firmy, masz gwarancję jakości. U nas możesz złożyć zamówienie nawet na niewielką ilość danego produktu. Właśnie w ten sposób chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy trafiać nie tylko do dużych przedsiębiorstw, ale również do tych średnich i małych. Działamy na rynku już od przeszło 30 lat. Przez ten czas zebraliśmy ogromne doświadczenie. Cenimy sobie pracę z ludźmi i stawiamy ich na pierwszym miejscu. Również środowisko jest dla nas ważnym aspektem. W związku z tym postanowiliśmy zrobić coś dla naszej planety. Otworzyliśmy własny park solarny. Zachęcamy do rozejrzenia się po naszej ofercie i w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, prosimy o kontakt.