Proporczyki

proporczyki reklamowe

Proporczyki reklamowe – do biura i na eventy

Proporczyki reklamowe doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Można wykorzystać je do dekoracji stoiska targowego podczas różnych eventów, ale też np. do ozdobienia gabinetów. Produkowane przez nas proporczyki reklamowe są dwustronne. Na każdej ze stron możemy nadrukować dowolną grafikę lub tekst. Najczęściej klienci decydują się na logo firmy. Jako producent proporczyków gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Szczególną uwagę przykładamy do dobrania odpowiednich półfabrykatów. Nasze proporczyki reklamowe są wykonane z doskonale prezentującej się satyny poliestrowej. W zależności od projektu są one wykończone ozdobnym sznurkiem lub frędzlami.

Proporczyki materiałowe – oferta Graffiti Print

Chcesz ozdobić swoje biuro lub stoisko targowe? Doskonale sprawdzą się do tego proporczyki materiałowe. Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Poznania, to realizujemy zamówienia na proporczyki reklamowe dla klientów z całej Europy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w kwestii proporczyków reklamowych.

Wysoka jakość proporczyków na zamówienie

Proporczyki wykonane z najwyższej jakości satyny poliestrowej są dwustronne. Ponadto pomiędzy warstwami materiału umieszcza się specjalne usztywnienie, dzięki któremu materiał nie marszczy się i pozostaje napięty. Logo firmy, herb lub inna grafika, którą umieścisz na swoich proporczykach, będą zawsze doskonale wyeksponowane. Oferujemy również proporczyki samochodowe, które z łatwością umieścisz w swoim pojeździe.

Sprawdzony producent proporczyków sportowych – Graffiti Print

Graffiti Print to producent proporczyków klubowych, który przygotuje dla Ciebie dokładnie takie materiały reklamowe, jakich potrzebujesz. Naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów po to, byś mógł korzystać z naszych proporczyków i innych materiałów reklamowych przez długi czas. Gwarantujemy spełnienie wszelkich wymagań i oczekiwań w zakresie projektu i realizacji zamówień. Wyraziste, właściwie odwzorowane barwy, czytelność, przejrzystość oraz wysoka odporność na czynniki atmosferyczne to najważniejsze korzyści, jakie możesz otrzymać, zamawiając u nas flagi reklamowe.

Standardowe rozmiary:
14 x 20 cm
20 x 30 cm
25 x 40 cm