Proporczyki

proporczyki reklamowe

Proporczyki reklamowe – do biura i na eventy

Proporczyki reklamowe doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Można wykorzystać je do dekoracji stoiska targowego podczas różnych eventów, ale też np. do ozdobienia gabinetów. Produkowane przez nas proporczyki reklamowe są dwustronne. Na każdej ze stron możemy nadrukować dowolną grafikę lub tekst. Najczęściej klienci decydują się na logo firmy. Jako producent flag mamy w swojej ofercie różne kształty mini flag, które można dopasować do wizji klienta.

Jako producent proporczyków gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Szczególną uwagę przykładamy do dobrania odpowiednich półfabrykatów. Nasze proporczyki reklamowe są wykonane z doskonale prezentującej się satyny poliestrowej. Proporczyki wykończone są sznurkiem ozdobnym lub frędzlami – w zależności od projektu i wizji klienta.

Proporczyki Poznań – wybierz Graffiti Print

Chcesz ozdobić swoje biuro lub stoisko targowe? Doskonale sprawdzą się do tego proporczyki. Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Poznania, to realizujemy zamówienia na proporczyki reklamowe dla klientów z całej Europy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w kwestii proporczyków reklamowych.

Wysoka jakość

Proporczyki są wykonane z najwyższej jakości satyny poliestrowej. Są dwustronne. Pomiędzy warstwami materiału umieszcza się specjalne usztywnienie, dzięki któremu materiał nie marszczy się, pozostaje napięty. Logo firmy, herb lub inna grafika, którą umieścisz na swoich proporczykach, będą zawsze doskonale wyeksponowane.

Do wykończenia brzegów proporczyka używamy sznurka ozdobnego lub frędzli.

Graffiti Print – sprawdzony producent proporczyków

Graffiti Print to producent proporczyków, który przygotuje dla Ciebie dokładnie takie materiały reklamowe, jakich potrzebujesz. Naszym priorytetem jest dostarczanie jak najwyższej jakości produktów, które są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Projekt, wykonanie i wykorzystane tekstylia – wszystko jest na najwyższym poziomie po to, byś mógł z naszych proporczyków i innych materiałów reklamowych korzystać przez długi czas. Gwarantujemy spełnienie najwyższych wymagań i oczekiwań w zakresie projektu, czy późniejszej realizacji.

Wyraziste, właściwie odwzorowane barwy, czytelność, przejrzystość oraz wysoka odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, wiatr, czy działanie promieni słonecznych – to najważniejsze korzyści, jakie możesz otrzymać, zamawiając flagi reklamowe w Graffiti Print.

Standardowe rozmiary:
14 x 20 cm
20 x 30 cm
25 x 40 cm