Proporczyki

proporczyki reklamowe

Proporczyki reklamowe – do biura i na eventy

Proporczyki reklamowe doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Można wykorzystać je do dekoracji stoiska targowego podczas różnych eventów. Produkowane przez nas proporczyki reklamowe są dwustronne. Na każdej ze stron możemy nadrukować dowolną grafikę lub tekst. Najczęściej klienci decydują się na logo firmy. Producent proporczyków ma w swojej ofercie różne kształty proporczyków, które można dopasować do wizji Klienta.

Jako producent proporczyków gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Szczególną uwagę przykładamy do dobrania odpowiednich półfabrykatów. Nasze proporczyki reklamowe są wykonane z satyny poliestrowej, która doskonale się prezentuje. Proporczyki wykończone są sznurkiem ozdobnym lub frędzlami – w zależności od projektu i wizji Klienta.

Proporczyki Poznań – wybierz Graffiti Print

Chcesz ozdobić swoje biuro lub stoisko targowe? Doskonale sprawdzą się do tego proporczyki. Poznań to miasto na terenie, którego mamy swoją siedzibę. Realizujemy jednak zamówienia na proporczyki reklamowe dla klientów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w kwestii proporczyków reklamowych.

Proporczyki to elegancka forma dekoracji biura lub stoiska targowego. Często używana w gabinetach dyrektorskich lub podczas ważnych wydarzeń firmowych.

Proporczyki są wykonane z najwyższej jakości satyny poliestrowej. Są dwustronne. Pomiędzy warstwami materiału umieszcza się specjalne usztywnienie, dzięki któremu materiał nie marszczy się, pozostaje napięty i dzięki temu zawsze prezentuje się świetnie.

Do wykończenia brzegów proporczyka używamy sznurka ozdobnego lub frędzli.

Standardowe rozmiary:
14 x 20 cm
20 x 30 cm
25 x 40 cm