Flagi samochodowe

Flagi samochodowe – estetyczna forma reklamy

Flagi samochodowe dostępne w Graffiti Print to ciekawy nośnik reklamy. Składają się z dwóch części. Pierwsza z nich to odpowiednio zadrukowana flaga, z kolei druga to maszt, który montuje się do szyby. Montaż sam w sobie jest bardzo prosty i bezpieczny dla szyby. Wszystko to dlatego, że szyna w odpowiedni sposób wchodzi od góry na szybę. Jaką funkcję pełni flaga samochodowa i po co się ją stosuje? Otóż może być ozdobą, jak również mieć nieco inne przeznaczenie. Najczęściej flagi samochodowe montuje się podczas świąt narodowych w celu ich upamiętnienia. Na ulicach nie brakuje również samochodów firmowych, które ozdobione są flagami, bowiem flagi mogą mieć różny nadruk – logo firmy, jej hasła przewodnie itp. W przypadku klubów piłkarskich świetnie spiszą się flagi z logiem konkretnego klubu piłkarskiego. Produkt można też wykorzystać do ozdobienia samochodów podczas uroczystości zaślubin. Cenną informacją jest to, że flagi można montować po obu stronach pojazdu – od strony pasażera, a także od strony kierowcy. Nie trzeba posiadać w związku z tym żadnych pozwoleń. U nas znajdziesz flagi samochodowe na każdą okazję!

Flagi samochodowe na różne okazje

Prawda jest taka, że flagę samochodową można zamontować do pojazdu z wielu okazji. Firma działająca w branży organizacji wesel przyozdobi takimi flagami samochód Pary Młodej, aby prezentował się niezwykle elegancko tego wyjątkowego dnia. Z kolei menedżerowie klubów piłkarskich mogą być zainteresowani ozdobieniem autobusów czy też busów, które transportują piłkarzy klubu z miejsca do miejsca, np. gdzie mają rozegrać mecz. Natomiast agencje marketingowe mogą poprzez wywieszenie produktu na szybę samochodu skupić uwagę potencjalnych klientów, reklamując w ten sposób daną usługę/produkt. Tak naprawdę flagi samochodowe mogą pełnić wiele funkcji. Jedną z nich z pewnością będzie ta estetyczna i ozdobna, inną będzie zwrócenie uwagi, a jeszcze inną będzie funkcja reklamowa. Od Ciebie zależy, na której z nich chcesz się skupić, aby uzyskać zamierzony efekt. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt, a także odpowiemy na wszelkie pytania.

Flagi samochodowe od Graffiti Print

Dzięki temu, że nasza firma jest producentem, Ty, jako klient, masz jeszcze więcej możliwości. Flagę samochodową tworzymy na Twoje specjalne zamówienie. Bez znaczenia, czym zajmuje się Twoja firma – czy działasz w branży ślubnej, marketingowej, eventowej, samochodowej czy jeszcze innej. Wystarczy, że masz pomysł, co ma znaleźć się na fladze. Nie musi ona być zwykłą, biało-czerwoną flagą. Od Ciebie zależy, jaki będzie miała kolor, czy znajdzie się na niej np. logo Twojej firmy, czy może postawisz na jakieś zdjęcie, czy obrazek. A może chciałbyś, aby na fladze widniał konkretny napis? Nie ma problemu. Chętnie pomożemy Ci zrealizować projekt. Wystarczy, że nam go dostarczysz, a my zajmiemy się stworzeniem z niego rzeczy realnej i namacalnej – flagi samochodowej zgodnej z Twoimi wytycznymi. Dołożymy wszelkich starań, aby spełniała ona Twoje oczekiwania. Co więcej, w każdym przypadku zaproponujemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Postaw na flagi samochodowe, które posłużą Ci na lata

Szukasz sprawdzonego produktu? Zależy Ci przede wszystkim na jego dobrej jakości? Zatem trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Jesteśmy producentem wielu gadżetów reklamowych. Przez cały ten czas zgromadziliśmy spore grono zadowolonych klientów. Co więcej, zebraliśmy także spore doświadczenie, które pozwoliło nam udoskonalić oferowany asortyment, ale i sposoby produkcji. Dążymy do tego, aby nasze produkty zawsze zadowalały klientów, a gwarantujemy im to przede wszystkim przez dobrą jakość i świetną cenę. Decydując się więc na zakup flag samochodowych, możesz być pewny, że posłużą Ci przez lata. Wykonujemy je ze sprawdzonych materiałów i z użyciem skutecznych technik nadruku, które pozwalają na uzyskanie wyrazistych kolorów. Sposób montażu naszych flag jest bardzo prosty, a do tego szybki. Każdy bez większego problemu sobie z tym poradzi.

Producent flag samochodowych

Nasze flagi samochodowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Zastanawiasz się dlaczego? Jednym z powodów jest zapewne jakość ich wykonania. Kolejną rzeczą jest realizacja przez Graffiti Print nieszablonowych i nie zawsze standardowych pomysłów klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Poza tym realizujemy również zamówienia indywidualne. To wszystko z myślą o Was! Twoje flagi samochodowe będą trwałe, niezwykle wszechstronne i bardzo praktyczne!