Mini szaliki sportowe z nadrukiem

Mini szaliki sportowe

Mini szaliki sportowe, jak sama nazwa wskazuje, to pomniejszone wersje zwykłych szalików, które kibice najczęściej zakładają, aby zagrzewać do walki daną drużynę. Mają one przeważnie barwy konkretnego zespołu, bardzo często znajduje się na nich również nazwa, czy herb drużyny. Wszystko po to, aby już z daleka dało się rozpoznać, o jaki zespół dokładnie chodzi. Znajdując się na stadionie, na meczu piłki nożnej zarówno ligi światowej, czy ekstraklasy, z pewnością widziałeś tego typu szaliki. W ofercie Graffiti Print znajdziesz podobne, jednak w wersji mini. Znajdują się one w zestawie z przyssawką do szyby. W jakim celu? Otóż za pomocą mini szalików sportowych ozdobić można samochód, autobus, autokar czy inny pojazd, który np. przewozi piłkarzy na stadion, na którym będą rozgrywali mecz. Sprawdzą się one w tym przypadku w formie ozdoby. Jednak to nie jedyna funkcja, jaką mogą pełnić. Mianowicie to również świetny pomysł na reklamę. Nie ma osoby, która nie lubiłaby darmowych gadżetów reklamowych. Ty jako właściciel firmy możesz zyskać nowych klientów, z kolei osoby obdarowane będą cieszyć się z otrzymanego upominku. Każdy będzie zadowolony!

Postaw na mini szaliki sportowe od Graffiti Print

Nasza firma Graffiti Print jest producentem różnorodnych gadżetów reklamowych, w tym również mini szalików sportowych. Jeśli jesteś menedżerem klubu sportowego, trenerem drużyny sportowej, czy prowadzisz biznes działający właśnie w branży sportowej, być może zainteresuje Cię nasza oferta. Być może chcesz, aby Twój miniszalik miał barwy i herb drużyny piłkarskiej, którą prowadzisz. A być może pragniesz, aby był w barwach klubu, któremu kibicujesz. Z naszą pomocą uda się Tobie zrealizować każdy projekt. Wystarczy, że wyślesz nam wytyczne, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje oczekiwania. W przypadku zamówień dotyczących mini szalików sportowych minimalna liczba sztuk wynosi 100.

Co cechuje nasze mini szaliki sportowe?

Kolejną rzeczą, do której przykładamy szczególną uwagę, jest jakość. Wybieramy materiały najwyższej jakości do produkcji mini szalików sportowych – chcemy bowiem, aby nasze produkty służyły swoim użytkownikom przez lata. Tak więc dokładamy wszelkich starań na etapie produkcji. Dbamy o każdy szczegół wykończenia. Kolory naszych wydruków są wyraziste i trwałe. Jeśli szalik ma pełnić funkcję reklamy, bez problemu nadrukujemy na nim logo Twojej firmy, jej nazwę, hasło przewodnie czy inne elementy, które uznasz za stosowne. Nawet jeśli realizacja danego projektu wydaje Ci się na pierwszą chwilę niemożliwa – skontaktuj się z nami. Czasem może się bowiem okazać, że niezbędne jest po prostu inne podejście. Najważniejsze, abyś na etapie zamówienia podał wszelkie informacje, które pomogą nam wykonać mini szaliki sportowe zgodne z Twoimi wyobrażeniami. W momencie, kiedy zamówienie będzie już gotowe, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.

Mini szaliki sportowe od Graffiti Print to gwarancja jakości

Graffiti Print od lat inwestuje w nowoczesne technologie. Ponad 30 lat na rynku pozwoliło nam również się rozwinąć. W naszym przedsiębiorstwie nie pracują ludzie z przypadku. Są to specjaliści, którzy na każdym kroku służą pomocą. Jeśli więc czegoś nie wiesz, masz jakieś zapytanie, chcesz się upewnić w jakiejś kwestii, albo zwyczajnie zapytać o poradę dotyczącą asortymentu, nie zwlekaj i zadzwoń. Nasi pracownicy Tobie pomogą. Bardzo ważny jest dla nas również kontakt z klientem. Jeśli już w pierwszym etapie składania zamówienia na mini szaliki sportowe, wszystkie szczegóły zostaną odpowiednio dogadane, ułatwi to, a także przyspieszy przebieg dalszych procesów. W momencie składania zamówienia dowiesz się również, jaki jest przewidywany czas realizacji. Staramy się w jak najszybszym czasie wykonać i dostarczyć do klienta zamówiony przez niego towar.

Mini szaliki sportowe – idealny gadżet reklamowy

Szukasz sposobu na rozreklamowanie swojej firmy, tudzież działalności? Chcesz dotrzeć do różnej grupy wiekowej, a także do jak największej liczby odbiorców? Pracujesz w branży eventowej, sportowej, prowadzisz szkółkę piłkarską, klub piłkarski czy trenujesz dzieci? Warto zastanowić się więc nad pozyskaniem nowych klientów. Jak to osiągnąć? Mogą pomóc Ci w tym gadżety reklamowe, a jednym z nich idealnie wpisującym się w Twoje wymagania, są mini szaliki sportowe. Ucieszą zarówno osobę dorosłą, jak i dziecko. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu.