Parasole reklamowe

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem – przyciągnij uwagę klientów

Parasole z nadrukiem to niezwykle skuteczny nośnik reklamy. Idealnie łączy w sobie dwie funkcje. Nie tylko promuje Twoją firmę lub produkt, ale jednocześnie jest przedmiotem użytkowym. To sprawia, że potencjalni klienci będą pozytywnie kojarzyć logo Twojej firmy. Ogromną popularnością parasole reklamowe cieszą się w branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Firmy z innych branż także mogą skorzystać na uniwersalności i skuteczności parasoli z nadrukiem. Istnieje wiele strategii marketingowych w zależności od rodzaju działalności danej firmy. Jednak tradycyjne metody reklamy bezpośredniej zawsze przynoszą pozytywne efekty. Jednym z jej elementów są materiały reklamowe dla otwartych przestrzeni. Parasole reklamowe to nowoczesny, a przy tym niezwykle funkcjonalny sposób na promocję firmy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się parasole ogrodowe z nadrukiem. Nie tylko chronią przed warunkami pogodowymi, ale też tworzą ciekawą aranżację danej przestrzeni. Dzięki temu budzą pozytywne emocje u potencjalnych Klientów, a tym samym budują przyjemny wizerunek firmy. W jaki sposób? Poprzez umieszczenie na ich powierzchni logo czy miłej dla oka reklamy Twojego przedsiębiorstwa.

Parasole ogrodowe są znakomitą formą reklamy przestrzennej. Szerokość poszycia po rozłożeniu to 180 cm.

Dodatkowo możesz zamówić plastikowy stoliczek zakładany na „nogę” od parasola. Jego rozmiar został zaprojektowany tak, by pomieścić dwie szklanki schłodzonego napoju, co czyni parasol idealnym rozwiązaniem na letnie, gorące dni.

Parasole ogrodowe z nadrukiem – na co zwrócić uwagę?

Wybierając parasole reklamowe, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze, na rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane. Powinien być on jak najwyższej jakości, aby zapewnić trwałość produktu. W tym celu najlepiej sprawdzą się parasole produkowane z poliestru. Po drugie, należy spojrzeć na rodzaj umieszczanego na produkcie nadruku. Warto zrezygnować z nadruków wykonywanych przez zwykłe, ogólnodostępne drukarki, a postawić na bezpośredni druk sublimacyjny. Dzięki temu osiągniesz wyrazisty, wysycony wygląd parasola ogrodowego, który dłużej będzie cieszył oko Twoich klientów. Parasole reklamowe znajdą zastosowanie podczas większych imprez sportowych czy kulturalnych. Świetnie sprawdzają się także jako spersonalizowane, barwne i wyróżniające wyposażenie ogródków restauracyjnych, kawiarnianych i piwnych.

Parasole z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać parasole reklamowe?

Parasole plażowe reklamowe sprawdzą się podczas wielu wydarzeń. Z powodzeniem można wykorzystać je podczas eventów sportowych, kulturalnych czy nawet biznesowych. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie planowane są wydarzenia na świeżym powietrzu w okresie wiosny i lata. Parasole reklamowe mają aluminiową konstrukcję, która gwarantuje stabilność i trwałość. Poszycie parasoli wykonane jest z poliestru. Na parasole reklamowe plażowe możemy nanieść dowolną grafikę oraz tekst. Dzięki wykorzystaniu techniki druku cyfrowego nasze parasole z nadrukiem charakteryzują się wyrazistymi kolorami, świetną jakością i trwałością.

W naszej ofercie znajdziesz również rozkładane krzesła. Drewniany, solidny stelaż gwarantuje wygodę. Proponujemy także leżaki wykonane z drewna.

Na stelaże krzeseł i leżaków nakładany jest zadrukowany materiał. Dzięki wysokiej jakości wydruków możesz zaprezentować swoje logo w pięknych, soczystych kolorach. Jeśli zajdzie potrzeba, możesz zamówić nowe wydruki i samodzielnie, w łatwy sposób umieścić je w drewnianym stelażu. Dzięki temu, zamawiając krzesła lub leżaki, możesz wielokrotnie zmieniać ich wygląd niższym kosztem, bez konieczności zamawiania nowych stelaży.

Jesteśmy także producentami parawanów plażowych.

Parasole reklamowe od Graffiti Print

Parasole ogrodowe z nadrukiem produkowane przez naszą firmę dostosowane są do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie akcesoria. Dodatkowo dbamy o to, aby nasze usługi były kompleksowe. W związku z tym proponujemy krzesła reżyserskie i leżaki, które znakomicie komponują się z parasolami ogrodowymi. Na nich również można umieścić dowolną grafikę, dopasowaną do parasola. Możliwe jest także zamówienie plastikowego stoliczka zakładanego na „nogę” parasola. W naszym szerokim asortymencie znajdziecie też namioty, parawany, flagi reklamowe i wiele innych przydatnych produktów reklamowych.