Mini STROJE SPORTOWE 

Minikoszulki imitujące stroje sportowe

W ofercie Graffiti Print znajdują się także mini stroje sportowe imitujące zestawy sportowe. Zestaw taki zawiera wieszaczek i przyssawkę, dzięki której bez problemu przykleisz całość do szyby. Propozycji strojów jest wiele, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty samodzielnie zaprojektował swój własny. Może on zawierać dowolne barwy, napisy, loga, obrazy, symbole i tym podobne elementy. Takie mini stroje to genialny sposób na przyozdobienie np. samochodu, autobusu czy autokaru, którym przemieszcza się klub piłkarski albo klub początkujących sportowców. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby mini stroje przyczepić również na szybie budynku, np. w szatni, czy biurze. Minikoszulki to również świetny pomysł na reklamę. Jesteś menadżerem klubu piłkarskiego, a może trenujesz chłopaków w klubie sportowym? Warto zastanowić się nad taką formą reklamy. Niewielki gadżet może przynieść spore korzyści. Pamiętaj, że minimalna liczba zamówień, jeśli chodzi o mini stroje, wynosi 100 sztuk.

Mini stroje sportowe od Graffiti Print

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dajemy im możliwość, aby sami dobrali kolory, napisy i elementy, które znajdą się na mini koszulkach. Przyjmujemy zamówienia indywidualne i spersonalizowane. Jedynym warunkiem jest określona liczba sztuk w zamówieniu. Gwarantujemy, że mini stroje od Graffiti Print wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Dbamy o to, aby były wykończone w odpowiedni sposób. Dobra jakość i zadowolenie klienta to dwie rzeczy, na których nam najbardziej zależy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a chętnie na nie odpowiemy.

Minikoszulki – idealny gadżet reklamowy na event sportowy

Zastanawiasz się, w jaki sposób zareklamować swoją firmę, która działa w branży sportowej? Być może mini stroje okażą się trafionym pomysłem. Jeśli zbliża się jakieś wydarzenie sportowe, w którym Twoja firma bierze udział, warto jest rozpatrzyć zakup drobnych gadżetów reklamowych. Jednym z nich są właśnie mini stroje sportowe. Dzięki temu, że możesz nadrukować na nich logo, czy też nazwę swojej firmy, będą identyfikowane z Twoim przedsiębiorstwem. Stają się więc gadżetem marketingowym. Możesz nimi obdarować osoby, które pojawią się na evencie. Mogą to być zarówno dzieci, jak i dorośli. W zależności od tego, czym zajmuje się Twoja firma, potencjalnym klientem mogą być odbiorcy w różnym przedziale wiekowym. Prowadzisz szkółkę piłkarską? Warto więc skupić się nie tylko na rodzicach, ale też zaciekawić same dzieci. Jeśli przyciągniesz ich uwagę z pewnością namówią opiekunów do zapisania ich na zajęcia. Być może pomogą w tym Tobie również nasze mini stroje sportowe.

Postaw na minikoszulki dobrej jakości

Graffiti Print działa na rynku już od ponad 30 lat. Czas ten pozwolił nam zebrać niezbędne doświadczenie, które przełożyło się na jakośćświadczonych przez nas usług. Zgromadziliśmy również szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Ty również możesz do nich dołączyć. Jednym z oferowanych przez nas produktów są mini stroje sportowe. Imitują te prawdziwe stroje sportowe piłkarzy. Niektóre z nich do złudzenia przypominają oryginały. Gwarantujemy, że nasze minikoszulki są wykonane z wysokiej jakości materiału. Może znajdować się na nich druk obustronny, pełnokolorowy. Co więcej, kolory są intensywne i nasycone. Przyssawka do szyby, dzięki której z łatwością zamontujesz gadżet, znajduje się w komplecie. Przyjmujemy także zlecenia indywidualne. Staramy się, aby czas oczekiwania na realizację zlecenia był jak najkrótszy. Jednak jeśli potrzebujesz minikoszulek na jakieś określone wydarzenie, którego znasz już datę, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, aby dopiąćwszelkie szczegóły Twojego zamówienia.

Minikoszulki gadżet dla dorosłych i dla dzieci

Minikoszulki to idealny gadżet reklamowy. Dlaczego? Ponieważ to rzecz, z której ucieszą się zarówno dorośli, jak i dzieci. Forma reklamy trafiająca do tak szerokiego grona odbiorców przyniesie z pewnością większe i lepsze rezultaty. Postaw na odpowiednie kolory, które będą skupiać uwagę, a do tego nie zapomnij dodać logo swojej firmy. Taki gadżet możesz rozdać zarówno pracownikom przedsiębiorstwa, jak i potencjalnym klientom, w czasie targów branżowych, czy w czasie imprez okolicznościowych. Zajrzyj do naszej oferty, wybierz konkretny wzór i dokonaj zamówienia.