Jesteśmy rodzinną polską firmą produkcyjną z siedzibą w Dopiewcu koło Poznania. Jakość jest dla nas priorytetem. Od 1989 roku budujemy naszą markę, inwestując w najlepsze europejskie surowce. Nasz park maszynowy skupia się na bezpośrednim druku na tekstyliach. Od wielu lat zaopatrzamy europejskie kraje w najlepszej jakości flagi, banery i inne produkty reklamowe. Niewąpliwymi atutami naszej firmy są: ekskluzywna jakość, terminowość dostaw i rzemieślnicza wiedza, pozwalająca wybrać najlepsze na rynku surowce. Stabilna jakość druku, najlepsze farby i materiały: to właśnie my. Z uwagą dobieramy partnerów biznesowych, dlatego nasi dostawcy, są starannie selekcjonowani. Szczególnie zależy nam na tym, by nasze wytwory wspierały europejską gospodarkę.

Używamy najlepszych farb i maszyn, dzięki czemu wydruk jest jednakowo wysycony z obu stron flagi. Jesteśmy też konkurencją pod względem ceny dla innych firm o podobnym profilu. Nasze produkty są w bardzo dobrych cenach. Wynika to z precyzyjnie skalkulowanych kosztów oraz braku nadmiernej obsługi w naszej rodzinnej firmie. W efekcie klient otrzymuje produkt najwyższej jakości, a pracownicy wysokie wynagrodzenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy wiedzę, która pozwoliła nam opracować nietuzinkowe rozwiązania technologiczne, w tym także nowatorskie metody. Między innymi jest to druk na materiale o gramaturze 155g/m2 do cyfrowego druku flag z nasyceniem koloru na lewej stronie wydruku. Pozwala to zastąpić tradycyjny druk sitem, który jest droższy. Nasza technologia znacznie skraca czas produkcji, a przez to także realizacji zamówienia i dostawy.

Obecnie posiadany park maszynowy to: 5 różnego typu ploterów cyfrowych do druku bezpośredniego na materiałach farbami sublimacyjnymi oraz do druku na papierze, maszyny do obróbki termicznej drukowanego metrażu (wygrzewarki), maszyny szwalnicze, termoprasy, wyposażenie pomocnicze do wykańczania tekstyliów. To wszystko daje nam zdolność produkcyjną w granicach 250 m2/h w druku. Możliwa szerokość druku obecnie to 320 cm w rozdzielczościach od 360 do 1440 dpi. Maszyna drukująca szerokość 320 cm pozwala na produkcję dużych płaszczyzn bezszwowo. Z tego powodu duże flagi, nie tylko wyglądają znacznie lepiej, a także stają się bardziej odporne na warunki atmosferyczne.

Rozwijamy się dla was!

Rozbudowaliśmy naszą firmę, by powiększyć park maszynowy. Dzięki tej inwestycji nasze moce przerobowe znacznie się zwiększyły. Odwiedźcie nas koniecznie! Zobaczcie, jak każdego dnia tworzymy setki metrów flag, banerów, roll-up-ów i innych materiałów reklamowych.