Flagi golfowe

flagi golfowe

Flagi golfowe – bądź widoczny podczas sportowych wydarzeń

Produkowane przez nas flagi golfowe doskonale sprawdzają się do wyeksponowania firmy lub marki na polu golfowym. Warto zadbać o obecność podczas ważnych golfowych wydarzeń – zwłaszcza jeśli właśnie taki typ klienta najbardziej pasuje do profilu twojej działalności. Flagi golfowe świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie strategii marketingowej.

Przykładamy szczególną uwagę do jakości produkowanych przez nas flag. Wszystkie flagi golfowe są odpowiednio zaprojektowane. W czasie procesu produkcji ich jakość jest na bieżąco sprawdzana przez naszych pracowników.

Flagi golfowe to skuteczna promocja marki w świecie wielkiego biznesu, graffiti print, jako producent flag, specjalizuje się również w tworzeniu numerowanych zestawów flag golfowych z logiem sponsora lub nazwą klubu.

Zadrukowany materiał doszywany jest do plastikowej tuby. Ułatwia to montaż flag na masztach. Mechanizm został zaprojektowany tak, by flaga obracała się swobodnie, zgodnie z kierunkiem wiatru. Flaga nie owija się wokół masztu. Dostępne są wersje flagi dwustronnej oraz wyposażonej w naprężacz.