beachflagi

Jest to niezwykle popularny produkt. Beachflagi zdobią różne eventy. Stosuje się je także do oznaczenia miejsc sprzedaży płyt podczas koncertów lub punktów, w których można odebrać nagrody. Często widuje się je podczas festiwali, zawodów sportowych czy w nadmorskich miejscowościach.

Zastosowań jest wiele, dlatego to jeden z najchętniej zamawianych produktów. Montaż beachflag jest niezwykle prosty. Produkujemy wszelkie dostępne kształty i rozmiary beachflag.

Beach flagi – dostosuj je do swoich wymagań

Razem z innymi produktami beachflagi stanowią ważny element strategii wizerunkowej. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest to, że beach flagi można bez problemu dostosować do swoich wymagań. W naszej ofercie posiadamy beach flagi w trzech różnych rozmiarach. Najmniejsze |beachflagi mają 230 cm wysokości, a średnie 350 cm. Największe sięgają 470 cm. Beach flagi mogą być ozdobione dowolną grafiką lub tekstem. Wszystkie produkowane przez nas beach flagi są odporne na trudne warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz). Wszystko dzięki materiałom wysokiej jakości i wykorzystaniu doskonałego druku. Właśnie dlatego są najlepszym rozwiązaniem do promowania swojej firmy lub produktu na wydarzeniach pod gołym niebem.

Zapewniamy także duży wybór akcesoriów, które zapewniają świetny wygląd produktu. W katalogu (pobierz katalog) znajdziesz duży wybór akcesoriów, które sprawią, że twoje beachflagi będą dostosowane do potrzeb i gustu.

Dwustronna beachflaga daje możliwość zaprezentowania dwóch różnych grafik na każdej ze stron. Taki produkt jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w wyborze właściwego kształtu i rozmiaru produktu