Tkaniny samoprzylepne

Jesteśmy doświadczoną firmą, zajmującą się drukiem na tkaninach samoprzylepnych oraz innych materiałach reklamowych. Przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie produkty, jakich potrzebujesz.
Tkaniny samoprzylepne to rewelacyjne materiały, które można naklejać na ściany, okna, drzwi czy inne powierzchnie płaskie. Jest to znakomity i oryginalny sposób na reklamę wewnątrz pomieszczeń. Materiały samoprzylepne mogą być stosowanie zarówno w mieszkaniach i domach, jak i w miejscach użytku publicznego np. gabinecie, siedzibie firmy czy w biurze.

Oferujemy atrakcyjne i przede wszystkim przykuwające uwagę tkaniny reklamowe, na których może znaleźć się dowolny wzór, logo czy nawet fotografia – nadrukujemy na samoprzylepną tkaninę to, co tylko zapragniesz. Zapewniamy zdumiewający efekt wizualny oraz intensywne, pełne nasycenia kolory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Samoprzylepna tkanina na okna i ściany od Graffiti Print – przepis na sukces

Tkaniny reklamowe samoprzylepne przyklejane są bezpośrednio do danej powierzchni. Materiały tego typu charakteryzują się łatwością w utrzymaniu w czystości oraz sporym potencjałem aranżacyjnym. Sam sposób montażu jest dziecinnie prosty, bezinwazyjny oraz nie wymaga pomocy – z powodzeniem można wykonać go samodzielnie. Dodatkowo w trakcie instalacji nie są potrzebne żadne narzędzia, a sam materiał samoprzylepny nie zostawia kleju, nie roluje się, nie zawija, można go wielokrotnie odklejać i przyklejać ponownie. Co więcej, w trakcie tej czynności uszkodzeniom nie ulega ani samoprzylepna tkanina do okien, ani wybrana nawierzchnia (drzwi, okno, ściana itp.).
Dlaczego warto wybrać Graffiti Print? Służymy pomocą w przygotowaniu właściwego projektu oraz podczas wyboru techniki nadruku. Dołożymy wszelkich starań, by zaproponowany projekt w pełni spełnił Twoje oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też gwarantujemy pełną personalizację, w tym także formatu czy drukowanej grafiki. Co więcej, w naszej firmie tkaniny samoprzylepne można zamówić nawet w małych ilościach. Dopasowujemy się w 100% do klienta.

Tkaniny reklamowe samoprzylepne na miarę Twoich potrzeb!

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że dziś jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu klientowi nie tylko najwyższą jakość, ale także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej techniki druku. W przygotowanych projektach wykorzystujemy różnorodne metody przenoszenia rysunku na materiał. Wiele zależy od tego, jaki efekt na tkaninie samoprzylepnej chcesz osiągnąć. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest piękny, wyraźny kontur i wypełnienie go nasyconymi, klarownymi barwami, czy subtelne cieniowanie oraz dokładne, skrupulatne odtworzenie detali – dopasujemy idealną technikę druku. Najczęściej stosowany jest bezpośredni druk sublimacyjny na tekstyliach. Zastosowanie tej metody pozwala uzyskać wydruk na materiałach samoprzylepnych o niesamowicie wysokiej jakości i to w pełnej palecie barw. Dodatkowo przy wykorzystaniu tej techniki możemy zapewnić maksymalną trwałość, co jest bardzo ważne zwłaszcza przy druku wielkoformatowym, gdzie podatność na gięcie jest naprawdę wysoka.

Samoprzylepna tkanina do okien, którą możesz zamówić w Graffiti Print – producenta flag oraz materiałów reklamowych, ma jeszcze jedną zaletę. To odpowiedni materiał! Warto pamiętać, że jego wysoka jakość przekłada się na efektywną realizację. Podczas naszej produkcji wykorzystujemy jedynie najlepsze surowce, a wykonana w 100% z poliestru tkanina jest mocna i wytrzymała.

Co więcej, wykorzystanie tuszu sublimacyjnego nie wymusza żadnych, dodatkowych przygotowań materiału, dzięki czemu cały proces realizacji może przebiec szybciej. Przekłada się to bezpośrednio na fakt, że tkaniny reklamowe samoprzylepne otrzymasz w możliwie najkrótszym czasie.

Graffiti Print – Twój producent materiałów samoprzylepnych i nie tylko

Graffiti Print to firma z tradycjami oraz ponad 30-letnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest to, by każdy nasz klient miał przekonanie, iż współpraca z nami to czysta przyjemność oparta na wieloletnich relacjach biznesowych. Dla każdego mamy tyle czasu, ile potrzebuje. U nas nie musisz forsować kilkudziesięciu warstw procedur, by ustalić szczegóły lub otrzymać informację na temat Twojego zamówienia. Co więcej, liczy się dla nas nie tylko człowiek, ale także dbałość o środowisko, dlatego posiadamy własny park solarny oraz odpowiedzialnie podchodzimy do procesu produkcji nie tylko tkanin samoprzylepnych, ale także pozostałych produktów w naszej ofercie m.in. banerów, namiotów czy kostek.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie, co potwierdzają liczne rekomendacje oraz powtórne zamówienia. Ty także możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, opowiesz o swoim pomyśle, określisz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą – wyceną i realizacją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, zakupu materiałów samoprzylepnych oraz pozostałych produktów reklamowych tj. flagi reklamowe, czy też banery tekstylne