Kalendarze samoprzylepne

Przynajmniej raz do roku zaopatruje się w niego niemal każdy. Ścienny lub innego typu kalendarz towarzyszy nam na co dzień w wielu miejscach: w domu, w pracy, na uczelni. Pomimo pojawienia się komputerów czy wielofunkcyjnych smartfonów nadal trudno obyć się właśnie bez klasycznego kalendarza, na którym łatwo sprawdzić bieżącą datę, zaplanować różnego typu szeroko zakrojone działania. Kalendarze na zamówienie produkowane są nie od dziś. Wielu naszych klientów rutynowo kupuje je co roku. Tymczasem oprócz klasycznych kalendarzy personalizowanych, na przykład do firm, naszym klientom szczególnie polecamy bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu kalendarze na materiale samoprzylepnym.  

Solidne, funkcjonalne, inne

Klienci mogą przesłać do nas swój indywidualny projekt kalendarza samoprzylepnego od Graffiti Print. Dzięki temu staje się on wyjątkowym dodatkiem, z którego jeszcze przyjemniej się korzysta. Co ważne, można go łatwo i wygodnie przykleić w różnych miejscach. Kalendarze z logo na materiale samoprzylepnym są chętnie zamawianym gadżetem. Proponowane przez nas samoprzylepne kalendarze wyróżniają się wszystkim tym, co Graffiti Print oferuje w przypadku wszelkich swoich produktów: są wykonane estetycznie i solidnie, a także z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wiemy bowiem, że kalendarz oprócz tego, że musi być funkcjonalny, powinien być po prostu estetyczny. Kalendarze personalizowane od Graffiti Print to jednak znacznie więcej, niż ładnie zadrukowana, samoprzylepna kartka. To wyrazisty druk i soczyste kolory, które prezentują się na matowym materiale niezwykle elegancko. Taki kalendarz nie odbija światła i jest czytelny. Co więcej, można go swobodnie odkleić i przykleić ponownie bez pozostawionych śladów, rozciągania i rozdzierania – jest mocny, wytrzymały i praktyczny, a na dodatek świetnie wygląda. W Graffiti Print dany kalendarz wykonamy dokładnie według Twojego pomysłu. Od siebie dołożymy najwyższą jakość, aby w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom. Taki kalendarz może być świetnym podarunkiem dla kontrahentów i współpracowników, a poza tym, koniecznie powinien znaleźć się w każdym pomieszczeniu biurowym. 

Graffiti Print — Twój kalendarz przyjazny środowisku

W Graffiti Print dbamy o ekologię. Posiadamy własny park solarny i od dawna chętnie przychylamy się do wszelkich proekologicznych rozwiązań. Wiemy, jak ważne jest to dla naszych klientów zamawiających zarówno personalizowane kalendarze, jak i inne produkty reklamowe dla swoich przedsiębiorstw przez okrągły rok. Wszystko to połączone z najwyższej jakości bezpośrednim drukiem sublimacyjnym, z ofertą obejmującą także druki wielkoformatowe i szybkie terminy dostaw oraz z możliwością zamawiania nawet niewielkich nakładów czyni Graffiti Print jednym z liderów na polskim rynku. Swoim klientom oraz ekologii służymy już od ponad 30 lat!

Kalendarz inny niż wszystkie

Taki właśnie kalendarz sprawić możesz sobie w tym roku. To od Ciebie zależy, jaki będzie jego motyw przewodni. Z przyjemnością podejmujemy się też wykonania kalendarzy na zamówienie, również okolicznościowych.

Zastanawiasz się nad zamówieniem personalizowanego kalendarza samoprzylepnego? Świetnie! Warto, abyś rozważył, jakiego typu kalendarz będzie najlepszy dla Twojego biznesu. Ciekawym rozwiązaniem będzie kalendarz utrzymany w kolorystyce odpowiadającej tej widocznej w identyfikacji wizualnej marki, z charakterystycznymi elementami. A może czas na zupełnie nowy projekt kalendarza? To równie dobry pomysł! Często to właśnie firmowe kalendarze o nieszablonowych motywach, zupełnie innych co roku, cieszą się największym zainteresowaniem. Co istotne, zaletą naszych kalendarzy samoprzylepnych na materiale jest ich dowolny rozmiar, a także to, że można je wielokrotnie przyklejać do różnych powierzchni, ścian, okien, mebli itp.  

Kalendarze na zamówienie

Nietuzinkowy kalendarz wydawany co roku może okazać się zarówno stosunkowo niedrogim, jak i bardzo istotnym elementem strategii promocyjnej Twojej firmy. Pamiętaj, że w Graffiti Print zamówisz kalendarze samoprzylepne, które są jednocześnie mocne, wytrzymałe i solidne. Ponadto, jako marka z ogromnym doświadczeniem oraz tradycją, jesteśmy otwarci na wszelkiego typu, nawet bardzo nieszablonowe pomysły w zakresie tworzenia nowoczesnych materiałów reklamowych. Chcemy, aby dzięki naszym produktom, jak choćby kalendarze personalizowane, Twój biznes osiągał coraz wyższe pozycje na rynku, a także pozytywnie kojarzył się w świadomości potencjalnych klientów. Sami stale poszukujemy i na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania z zakresu tworzenia niebanalnych, skutecznych, a także modnych reklamowych gadżetów. Zapraszamy do skorzystania z oferty Graffiti Print nie tylko, jeśli chodzi o kalendarze!