(PL)

Parasole reklamowe

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem – przyciągnij uwagę klientów

Parasole z nadrukiem to niezwykle skuteczny nośnik reklamy. Idealnie łączy w sobie dwie funkcje. Nie tylko promuje Twoją firmę lub produkt, ale jednocześnie jest przedmiotem użytkowym. To sprawia, że potencjalni klienci będą pozytywnie kojarzyć logo Twojej firmy. Ogromną popularnością parasole reklamowe cieszą się w branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Firmy z innych branż także mogą skorzystać na uniwersalności i skuteczności parasoli z nadrukiem.

Parasole ogrodowe są znakomitą formą reklamy przestrzennej. Szerokość poszycia po rozłożeniu to 180 cm.

Dodatkowo możesz zamówić plastikowy stoliczek zakładany na „nogę” od parasola. Jego rozmiar został zaprojektowany tak, by pomieścić dwie szklanki schłodzonego napoju, co czyni parasol idealnym rozwiązaniem na letnie, gorące dni.

Taka forma reklamy może sprawić, że twoje logo już zawsze będzie kojarzone z przyjemnym odpoczynkiem.

Dlaczego warto wybrać parasole reklamowe?

Parasole plażowe reklamowe sprawdzą się podczas wielu wydarzeń. Z powodzeniem można wykorzystać je podczas eventów sportowych, kulturalnych czy nawet biznesowych. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie planowane są wydarzenia na świeżym powietrzu w okresie wiosny i lata. Parasole reklamowe mają aluminiową konstrukcję, która gwarantuje stabilność i trwałość. Poszycie parasoli wykonane jest z poliestru. Na parasole reklamowe plażowe możemy nanieść dowolną grafikę oraz tekst. Dzięki wykorzystaniu techniki druku cyfrowego nasze parasole z nadrukiem charakteryzują się wyrazistymi kolorami, świetną jakością i trwałością.

W naszej ofercie znajdziesz również rozkładane krzesła. Drewniany, solidny stelaż gwarantuje wygodę. Proponujemy także leżaki wykonane z drewna.

Na stelaże krzeseł i leżaków nakładany jest zadrukowany materiał. Dzięki wysokiej jakości wydruków możesz zaprezentować swoje logo w pięknych, soczystych kolorach. Jeśli zajdzie potrzeba, możesz zamówić nowe wydruki i samodzielnie, w łatwy sposób umieścić je w drewnianym stelażu. Dzięki temu, zamawiając krzesła lub leżaki, możesz wielokrotnie zmieniać ich wygląd niższym kosztem, bez konieczności zamawiania nowych stelaży.

Jesteśmy także producentami parawanów plażowych.