(PL)

Pufy reklamowe

kostki reklamowe z nadrukiem

Pufy reklamowe – ciekawe rozwiązanie dla Twojej firmy

Pufy reklamowe mogą być świetnym uzupełnieniem przestrzeni w firmie. Doskonale sprawdzą się też podczas przeróżnych wydarzeń. Kostki reklamowe mogą zostać tak zaprojektowane, aby łączyły się w jedną całość. Kostki mogą stanowić pojedyncze moduły, które po ułożeniu obok siebie lub jedna na drugiej, tworzą jedyną w swoim rodzaju reklamę. Nadruk na bokach kostki może łączyć się np. w nazwę firmy. Ogromną zaletą naszych kostek reklamowych jest to, że pokrowce można wymieniać. To powoduje, że wygląd puf możesz dopasować do charakteru wydarzenia.

Kostki reklamowe z nadrukiem – wysoka jakość, komfort i uniwersalność

Kostki reklamowe z nadrukiem pozwalają na dużą kreatywność. W kwestii nadruku nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Pufy reklamowe mogą na swojej powierzchni mieć dowolną grafikę, tekst czy zdjęcia. Przy tworzeniu kostek reklamowych stosujemy druk cyfrowy. Takie rozwiązanie pozwala na wysoką jakość i doskonałe odwzorowanie kolorów. Kostki reklamowe z nadrukiem są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas wydarzeń na świeżym powietrzu. Nadruk naniesiony przez nas na kostki reklamowe jest także odporny na ścieranie. To sprawia, że pufy reklamowe są świetną inwestycją, która będzie Twojej firmie służyć przez długi czas!

Zapinany na rzep pokrowiec jest wymienny, więc jeśli będziesz zmieniać szatę graficzną, wystarczy, że zamówisz samo poszycie, pokrowiec można prać w pralce w programie prania ręcznego. Materiał ma atest niepalności. Możliwe jest także zamawianie produktu o spersonalizowanych rozmiarach.

Pufy reklamowe